Renginiai

Tradicijos tęsiasi

Vėl rugsėjis... Palikę vasaros džiaugsmus, vaikai, kaip ir kasmet, nusiteikė krimsti karčią mokslo  šaknį. Peržengę pradinių klasių barjerą, Šaltinio progimnazijos 5a klasės mokiniai ir jų tėveliai nekeičia savų tradicijų, nors rugsėjo 1-ąją visi sentimentaliai žvilgčiojo į būrelį pirmokų, kurių apsuptyje stovėjo buvęs mūsų mokytojas, kaip ir prieš ketverius metus sakantis mokinukams tuos pačius padrąsinančius žodžius. Gražiausi prisiminimai vaikų ir mūsų širdyse atgijo, kai mokyklos salėje žiūrėjome filmą, sukurtą įamžinus visus tuos ketverius metus: nuo nerūpestingų pirmųjų žingsnių iki santūraus susikaupimo, klausantis mokytojo Žydrūno palinkėjimų. 

Penkti metai iš eilės, pirmąjį mokslo metų šeštadienį, vėl visi šeimomis rinkomės prie mokyklos ir noriai dalinomės  atostogų įspūdžiais su naujaisiais klasės draugais ir auklėtoja Kristina Vileišiene. Mes suaugom... Atvertę naują lapą, pakilę į ,,vyresniuosius“, nutarėme surengti ,,Blynų fiestą“. Kur gali būti geriausia vieta, jei ne prie Dubysos! Pirmasis išbandymas – savarankiškai įrengti stovyklavietę - buvo ne vienintelis iššūkis. Auklėtojos ir naujų klasės draugų krikštas ir jų pirmasis blynas, kaip dažnai nutinka, truputį prisvilo, tačiau visų nuotaika buvo puiki, nes tarsi užsakytas giedras dangus ir saulutė negailėjo vasariškos šilumos. Draugiškas stovyklaujančių pirmokų pasveikinimas, vaišinant juos blynais, buvo drąsiai sutiktas. Kartu nusifotografavę ir palinkėję jiems sėkmės, žaidėme žaidimus. O konkursas ,,Nuskusk bulvę” atskleidė, kas namuose ne tik mokosi, bet ir virtuvėje šeimininkauja… Pasivaišinę dvylikos žolelių arbata, prisiragavę įvairiausių blynų, laimingi penktokai grįžo namo. Jų laukia naujai senas iššūkis – mokytis!

Domanto tėvelis Raimondas Juzikis

 
Ankstesnės naujienos


Vaikų vasaros stovyklos - tai puikus pasirinkimas gerai praleisti laiką su bendraamžiais. Niekas negali atstoti vasaros stovyklos įspūdžių - nauji draugai, smagūs renginiai ir vasariška nuotaika...

Šaltinio mokykla trykšta projektais

Gegužės 31 d. vyko paskutinis Raseinių Šaltinio pagrindinės mokyklos 4a klasės bendruomenės renginys, t.y. naktinė iškyla prie Dubysos paminint pradinės mokyklos baigimą. Pramoga puikiai pavyko, nes oras, gamta, pasiruošimas, gera nuotaika bei nusiteikimas lepino visą išvykos laiką. Žvaigždėtas ir giedras dangus, rami ir ganėtinai šilta naktis išpildė visus stovyklautojų lūkesčius. O jų buvo tikrai daug. 

Gegužės 19 - 22 dienomis mokykloje vyko Gimtosios kalbos savaitė „Apie lietuvių kalbą kitaip“. Kiekviena diena besidominčius „sutiko“ vis kitaip: iliustruotų kūrinių spalvomis antro aukšto fojė, Šaltinio diktanto rašymu, mokinių dailyraščių paroda, tradiciniu Oratorių konkursu ir baigiamuoju renginiu...

Gegužės 27 dieną vyko matematikos viktorina „Susikauk su matematika“. Renginį organizavo mokytojos Reda Stulgytė ir Vilma Drungėlienė. Nuostabi protų kova buvo pradėta nuo mankštos, paskatinusios naudoti „smegenų gelmėse užsislėpusias žinias“, ir nuoširdaus palinkėjimo kitiems.