Pagerbti geriausi 1-4 klasių skaitytojai

2015 m. gegužės 8 d. Utenoje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio pradinių klasių lengvosios atletikos finalinės varžybos.

Raseinių krašto istorijos muziejus kviečia į Tarptautinės muziejų dienos renginius gegužės 18 d. ir gegužės 19 d.

Pirmąjį gegužės antradienį 17 mokyklos mokinių išvyko į fotografijos plenerą  - ekskursiją. Tai būrelio „Tarp dailės ir fotografijos“ nariai. Į ekskursiją mokiniai vyko „apsiginklavę“ fotoaparatais arba fotografuojančiais telefonais. Pagrindinis kelionės tikslas – sustabdyti, užfiksuoti kuo originalesnių tos dienos akimirkų, išskirtinių eksponatų, unikalių peizažų, padaryti meninių nuotraukų.

Europos dienos paminėjimui progimnazijos mokiniai ruošėsi iš anksto: žiūrėjo filmukus, pristatymą apie ES, mokėsi bendrą šokį, dainą.

Lietuvoje ir daugelyje kitų pasaulio valstybių kasmet balandžio mėnesį minima tarptautinė triukšmo supratimo diena, skirta atkreipti visuomenės dėmesį į ilgalaikio triukšmo poveikio sukeliamas neigiamas pasekmes gyventojų sveikatai. 2015 m. balandžio 30 d. tarptautinė triukšmo supratimo diena mūsų mokykloje buvo minima antrą kartą.