Renginiai

Puikūs rezultatai lengvosios atletikos trikovės varžybos

2015 m. gegužės 8 d. Utenoje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio pradinių klasių lengvosios atletikos finalinės varžybos.

Utenos lengvosios atletikos stadione varžėsi 48 komandos (24 mergaičių ir 24 berniukų). Mūsų progimnazijos mergaičių komanda (Evelina Karlikauskytė 4b kl., Viktorija Petrošiūtė 4c kl., Eva Germanavičiūtė 4a kl., Beatričė Pilytė 4ckl., Eva Šimaitytė 4c kl.) laimėjo aukštą septintą vietą. Berniukų komanda (Tauras Karabinas 3a kl., Augustinas Bražas 4a kl., Domas Budraitis 4b kl., Aidas Poškevičius 4c kl., Nojus Vaivada 4c kl.) liko devyniolikti.

Asmeninėje įskaitoje tarp mergaičių nugalėtoja tapo Greta Mikelionytė iš Alytaus Panemunės pagrindinės mokyklos (204 taškai), prizininkėmis taip pat tapo Gustė Kvedaravičiūtė iš Rokiškio Senamiesčio progimnazijos(199 taškai) bei Evelina Karlikauskytė iš Raseinių Šaltinio progimnazijos (196 taškai).

Kūno kultūros mokytojas Mindaugas Zybartas

 
Ankstesnės naujienos


Raseinių krašto istorijos muziejus kviečia į Tarptautinės muziejų dienos renginius gegužės 18 d. ir gegužės 19 d. 

Pirmąjį gegužės antradienį 17 mokyklos mokinių išvyko į fotografijos plenerą  - ekskursiją. Tai būrelio „Tarp dailės ir fotografijos“ nariai. Į ekskursiją mokiniai vyko „apsiginklavę“ fotoaparatais arba fotografuojančiais telefonais. Pagrindinis kelionės tikslas – sustabdyti, užfiksuoti kuo originalesnių tos dienos akimirkų, išskirtinių eksponatų, unikalių peizažų, padaryti meninių nuotraukų.

Europos dienos paminėjimui progimnazijos mokiniai ruošėsi iš anksto: žiūrėjo filmukus, pristatymą apie ES, mokėsi bendrą šokį, dainą.

Lietuvoje ir daugelyje kitų pasaulio valstybių kasmet balandžio mėnesį minima tarptautinė triukšmo supratimo diena, skirta atkreipti visuomenės dėmesį į ilgalaikio triukšmo poveikio sukeliamas neigiamas pasekmes gyventojų sveikatai. 2015 m. balandžio 30 d. tarptautinė triukšmo supratimo diena mūsų mokykloje buvo minima antrą kartą. 

Šiais mokslo metais Raseinių Šaltinio progimnazija jau trečius metus dalyvavo mokinių kūrybiškumo ugdymo programoje „Kūrybinės partnerystės“ (KP). Mes, įvairių dalykų mokytojai, taip pat aktyviai įsitraukėme į šią programą, dalyvaudami susitikimuose ir užsiėmimuose su kūrybos agente Jurgita Nagrockyte ir kuriančiais praktikais Marija Šaboršinaite bei Justu Rožėnu. KP programos idėja gimė Anglijoje, todėl mūsų mokykla, kaip ir visos kitos Lietuvos mokyklos, dalyvaujančios KP programoje, gavo kvietimą teikti paraiškas stažuotei į Jungtinę Karalystę, kurioje mokytojai buvo supažindinti su šios programos įgyvendinimo patirtimi įvairiose Anglijos ugdymo įstaigose. Sėkmė nusišypsojo man, anglų kalbos mokytojai metodininkei Albinai Abromavičienei. Taigi balandžio 27 - gegužės 1 dienomis tobulinau savo kvalifikaciją stažuotėje, Newcastle mieste, Šiaurės Rytų Anglijoje.