Renginiai

Tradicinis sporto klubo ,,Šaltinėlis‘‘ futbolo turnyras

Lietuvoje yra šešios mokyklos, turinčios „Šaltinio“ pavadinimą. Keturios iš jų gegužės 18-os rytą rinkosi Raseinių Šaltinio progimnazijos stadione. Mus aplankė futbolo komandos iš Tauragės progimnazijos, Panevėžio progimnazijos ir Marijampolės pagrindinės mokyklos. Susirinkusiųjų tikslas – dalyvauti bendrojo ugdymo mokyklų mokinių futbolo turnyre, skirtame mūsų mokyklos sporto klubo „Šaltinėlis“ taurei laimėti. 

Turnyrą organizuoti padėjo mokytoja Asta Nikžentaitienė, kurios vadovaujami muzikantai visus pasveikino gražia muzika, bei renginio fotografas Audrius Norkus. Tradiciškai, dar prieš prasidedant pirmajai kovai, sveikinimo kalbas tarė mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Stankaitienė ir Raseinių rajono švietimo centro metodininkė Nijolė Vežbavičienė.

Po įnirtingų kovų komandos draugiškai pasidalino titulus: ketvirti liko Marijampolės šaltiniečiai, treti raseiniškiai, antrąją vietą užėmė svečiai iš Tauragės, o nugalėtojais tapo Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos komanda. Visos komandos buvo apdovanotos taurėmis, diplomais ir tortais. Kiekvienos komandos geriausi žaidėjai taip pat pagerbti – jiems įteikti asmeniniai prizai. 

Toks turnyras suorganizuotas ketvirtą kartą, bet pavyko labai šauniai. Kitais metais vėl planuojame kviesti „Šaltinio“ pavadinimą turinčių Lietuvos mokyklų futbolo komandas.

Kūno kulūros mokytojai  Mindaugas Zybartas, Arvydas Globys
Ankstesnės naujienos


Gegužės 20 d. į Jūkainių geomorfologinį draustinį susirinko 6b klasės mokiniai ir komanda iš Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos.

Balandžio 16 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijos 3-4 klasių technologijų būrelių mokinės dalyvavo respublikiniame drabužių dizaino ir įvaizdžio konkurse - festivalyje ,,Kūrėjų oazė“, kuris vyko Tauragėje. Šiame renginyje mokinės pristatė drabužių kolekciją ,,Gėlių magija“. Renginiui jaunosios dizainerės ruošėsi padedamos mokytojų Aldonos Kukulskienė ir Rasos Turskienės. 

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras balandžio mėnesį organizavo respublikinį kūrybos darbų konkursą „Mano dovana knygai“, skirtą tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti. Konkurso atidarymas ir dalyvių apdovanojimas vyko 2015 m. gegužės 19 d. Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klube ,,Draugystė“. 

VšĮ ,,Meda project'' direktorės E. Veršininienės padėka mokyklai už nuoširdų ir geranorišką bendradarbiavimą, įgyvendinant socialinį neformalaus ugdymo projektą ,,Ebru menas - tapymas ant vandens''. 

Gegužės 14 d. mokyklos bibliotekos darbuotoja I. Matelienė pakvietė priešmokyklinių grupių vaikus į bendrą mokyklos ir Raseinių rajono M. Martinaičio viešosios bibliotekos vaikų skyriaus specialisčių J. Gudeikytės ir V. Miežinienės valandėlę „Raganos, raganėlės, raganaitės“. Jos klausinėjo vaikų, kokias pasakas apie raganas yra girdėję ar skaitę, kur jos gyvena, kas jų draugai (juodas, katinas, šikšnosparniai, pelėdos ir kt.), kaip galima atpažinti raganas (ilga nosis su karpa, skraidanti šluota, smaila skrybėlė), kokių raganų būna (gerų ir blogų). Džiaugėsi, kad vaikai žino įvairių pasakų apie raganas, matė filmus apie jas.