Renginiai

Šventinės akimirkos Šaltinio progimnazijoje...

Kaip greitai bėga laikas... Čia nuaidi rugsėjo pirmosios skambutis, čia jis skelbia mokslo metų pabaigą... 

Gegužei baigiantis atėjo laikas ketvirtokams atsisveikinti su savo pirmąja mokytoja, jaukia klase, tapusia antraisiais namais, žaisminga vaikyste. Gegužės 29 d. iškilmingos šventės metu ketvirtokai gavo pirmą svarbų savo darbo įvertinimą – pradinio išsilavinimo pažymėjimą. Ketvirtokai dėkojo tėveliams, mokytojoms, prižadėjo niekad jų nepamiršti ir lankyti, o būsimiems pirmokams parašė laiškus, kad saugotų ir mylėtų jų pirmąją mokytoją.

Tik prasidėjus vasarai paskutinį kartą žydinčių kaštonų alėja į mokyklą ėjo aštuntų klasių mokiniai. Mokyklos kieme juos pasitiko septintokai ir palydėjo į paskutinę klasės vadovės vedamą pamoką. Nuskambėjus skambučiui visi aštuntokai, jų tėveliai, mokytojai rinkosi į aktų salę, kur vyko atsisveikinimo su vaikyste ir progimnazija šventė. Direktorė Vaiva Zubrickienė įteikė Pagrindinio ugdymo programos pirmos dalies baigimo pažymėjimus, kiekvienam palinkėdama sėkmės ir laimingos kelionės į naują pradžią naujoje mokykloje. O šventės vedantieji, primindami Antuano de Sent Egziuperi knygą ,,Mažasis princas“, visų klausė, ką reiškia žodžiai ,,prisijaukinti“, ,,užmegzti ryšius“, ,,atlikti apeigas“. Viskas išaiškėjo, kai vaikystės nuotraukose pasirodė nedrąsūs vaikų veidai, pirmosios mokytojos, naujos pažintys su klasės vadove. Šventės pabaigoje aštuntokai dainavo, skaitė eiles, skirtas mokytojams, dėkojo tėveliams, klasės vadovėms, mokyklai.

Vieni dalykai baigiasi, kiti – prasideda, prisijaukiname ir išsiskiriame... Linkime aštuntokams, kad žiūrėdami į pasaulį pro atvirus langus, neužmirštų savo mokyklos, neužmirštų, kad buvo šaltiniečiai. 
                                     
Virginija Tamošaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui 

 

 
Ankstesnės naujienos


Birželio 7 d. Kaune vykusiame Olimpinės dienos renginyje buvo apdovanoti mokinių Olimpinio festivalio atskirų rungčių prizininkai bei Olimpinio piešinio ir nuotraukos konkursų nugalėtojai. Mūsų mokyklos 6B klasės mokinė Diana Buitkutė Olimpinio piešinio konkurse pateko tarp laureatų. Jai asmeninius prizus ir padėką įteikė LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. Šventės tikslas skleisti olimpizmo idėjas, skatinti žmones būti fiziškai aktyviais.

Kūno kultūros mokytojas Raimundas Elzbergas

Mokytis gamtoje – daugelio vaikų svajonė. Juk gamtoje galima ne tik žaisti ir linksmintis, bet ir mokytis. Gamta – geriausia mokytoja! Todėl Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras organizavo nacionalinį konkursą ,,Pamoka gamtoje: svajokime drauge!“, kuriame dalyvauja penkios Šaltinio progimnazijos mokinės (Agnė M., Saida M., Gabija Ž., Martyna L.- 7b klasė, Milena Ž. - 5a klasė) ir biologijos mokytoja G. Barakauskienė. 

Nuotraukų užsisakymas

Jau galima užsisakyti mokykloje vykusių renginių nuotraukas elektroninėje svetainėje iš fotostudijos ,,Saudrija'' (spausti šią aktyvią nuorodą)

Nuotraukų užsakymas kataloge ,,Renginių nuotraukos''
Nuotraukas atsiimti fotostudijoje "Saudrija" 
Maironio g. 3, Raseiniai

Gegužės 18- 22 dienomis mokykloje vyko tradicinė Gimtosios kalbos savaitė. Antro aukšto fojė pasipuošė mokinių kūrybinių darbų paroda „Žodžio spalvos“, vyko 5-6 klasių mokinių dailyraščio konkursas (nugalėtojai: G. Lapkauskaitė–(5b), G. Puskepalytė - (5b), N. Globys - (6c) ). Į skaityklą rašyti tradicinio „Šaltinio diktanto“ skubėjo mokytojos ir mokinių mamos. 

Gegužės 19-21 dienomis mokyklos muziejuje vyko paroda, kurią surengė karpinių ir lankstinių būrelio nariai. Darbeliai suspindėjo vaivorykštės spalvomis. Lankytojų dėmesį patraukė įvairūs lankstiniai, karpiniai, puokštės, paveikslėliai, įspūdingo dydžio kubas, kurį išlankstė 6b klasės mokinė Gabija G. Ji iškarpė ir didžiules snaiges.