Renginiai

Tradicinė edukacinė vasaros dienos stovykla „Šaltinėlis“

Vaikų vasaros stovykla - tai puiki galimybė vaikams smagiai ir turiningai praleisti vasaros atostogas, išmokti naujų dalykų, lavinti gebėjimus, bendrauti su savo bendraamžiais, susirasti naujų draugų.   

Tęsiant ankstesnių metų tradicijas, šių metų birželį į vasaros dienos stovyklą susirinko gausus 6-13 metų  vaikų būrys. Jau trečius metus kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“ organizuojama edukacinė vasaros dienos stovykla „Šaltinėlis“. Vaikai buvo suskirstyti į keturias skirtingo amžiaus grupes. Jie susipažino su anglų kalba arba tobulino užsienio kalbos žinias, dalyvavo aktyviose, kūrybiškumą ir iniciatyvumą skatinančiose veiklose. Šiemet stovyklos tema - pasakos. Kiekviena amžiaus grupė vykdė veiklas, susijusias su pasirinkta pasaka. Vaikai vaidino, dainavo, šoko, žaidė, kūrė video siužetus ir personažų kostiumus, kepė sausainius. Pavalgę pavakarius, būrėmės refleksijai – dienos darbus apibendrinti, parodyti įgytas žinias bei pasidžiaugti kitų grupių pasirodymais. Vaikai turėjo galimybę naudotis krepšinio ir futbolo aikštelėmis, vidaus baseinu ir, žinoma, gėrėtis išpuoselėta kaimo turizmo sodybos  aplinka. Aktyviai dirbant ir ilsintis, stovyklautojai ir jų vadovai nepajuto, kaip prabėgo penkios dienos. 

Dėkoju stovyklos vadovėms: A. Abromavičienei, A. Gagilaitei, L. Vaigauskienei, R. Maciuvienei ir stovyklos svečiams, padėjusiems organizuoti vaikų laisvalaikį pagal kiekvieno poreikius: L. Nutautui - už supažindinimą su imtynių sporto šaka, Neringos šokių studijos vadovei N. Šlopšnienei - už gatvės šokį, Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos mokytojai R. Lukošiūtei - už plaukimo pamokas, M. Zybartui – už suorganizuotas sportines veiklas. Padėkos žodžius sakome kaimo turizmo sodybos „Karpynė“ direktorei K. Viršilienei ir jos personalui už puikų aptarnavimą ir suteiktą galimybę vaikų vasaros stovyklos dalyviams mokytis, kurti ir sportuoti. Nuoširdžiai dėkojame kaimo turizmo sodybos „Karpynė“ savininkams Jordanui ir Viktorijai Kenstavičiams už paramą, organizuojant vaikų vasaros stovyklą.

Edukacinės vasaros dienos stovyklos „Šaltinėlis“ organizatorė K. Vileišienė 
Ankstesnės naujienos


Kaip greitai bėga laikas... Čia nuaidi rugsėjo pirmosios skambutis, čia jis skelbia mokslo metų pabaigą... 

Birželio 7 d. Kaune vykusiame Olimpinės dienos renginyje buvo apdovanoti mokinių Olimpinio festivalio atskirų rungčių prizininkai bei Olimpinio piešinio ir nuotraukos konkursų nugalėtojai. Mūsų mokyklos 6B klasės mokinė Diana Buitkutė Olimpinio piešinio konkurse pateko tarp laureatų. Jai asmeninius prizus ir padėką įteikė LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. Šventės tikslas skleisti olimpizmo idėjas, skatinti žmones būti fiziškai aktyviais.

Kūno kultūros mokytojas Raimundas Elzbergas

Mokytis gamtoje – daugelio vaikų svajonė. Juk gamtoje galima ne tik žaisti ir linksmintis, bet ir mokytis. Gamta – geriausia mokytoja! Todėl Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras organizavo nacionalinį konkursą ,,Pamoka gamtoje: svajokime drauge!“, kuriame dalyvauja penkios Šaltinio progimnazijos mokinės (Agnė M., Saida M., Gabija Ž., Martyna L.- 7b klasė, Milena Ž. - 5a klasė) ir biologijos mokytoja G. Barakauskienė. 

Nuotraukų užsisakymas

Jau galima užsisakyti mokykloje vykusių renginių nuotraukas elektroninėje svetainėje iš fotostudijos ,,Saudrija'' (spausti šią aktyvią nuorodą)

Nuotraukų užsakymas kataloge ,,Renginių nuotraukos''
Nuotraukas atsiimti fotostudijoje "Saudrija" 
Maironio g. 3, Raseiniai

Gegužės 18- 22 dienomis mokykloje vyko tradicinė Gimtosios kalbos savaitė. Antro aukšto fojė pasipuošė mokinių kūrybinių darbų paroda „Žodžio spalvos“, vyko 5-6 klasių mokinių dailyraščio konkursas (nugalėtojai: G. Lapkauskaitė–(5b), G. Puskepalytė - (5b), N. Globys - (6c) ). Į skaityklą rašyti tradicinio „Šaltinio diktanto“ skubėjo mokytojos ir mokinių mamos.