Pilietiškai paminėta diena

Rugsėjo 21 – ąją, Pasaulinę medžių sodinimo ir Tarptautinę taikos dieną, mūsų mokykla paminėjo pilietiškai- mokyklos vidiniame kiemelyje buvo pasodintas šermukšnis. Sodinti šermukšnį buvo pasirinkta neatsitiktinai, nes mūsų mokykla šiemet apdovanota pereinamuoju prizu - šermukšnio šakele už pilietiškumo udgymą.

Pilietiškumas – tai pagarba visuomenėje išpažįstamoms vertybėms – šeimai, bendruomenei, tautai, aplinkai. Šermukšnį sodino tėtis Raimondas Juzikis, progimnazijos mokinių tėvų komiteto pirmininkas, ir jo sūnus Domantas, 6a kl. mokinys; tėtis Saulius Matelis, progimnazijos mokinių tėvų komiteto pirmininkas, bei jo duktė Elzė, 4a kl.mokinė, ir sūnus Nojus, 7a kl.mokinys.

Augs šermukšnis, nes medžius mūsų mokyklos mokiniai sodina kasmet, stiprės pilietiškumas – gražės ir visa Lietuva.

G. Barakauskienė, biologijos mokytoja metodininkė

Šaltinio progimnazijoje rugsėjo 16-22 dienomis vyko renginiai, skirti Europos judriajai savaitei. Europos judrioji savaitė yra didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16-22 dienomis. Šia kampanija siekiama skatinti Europos šalių vietos valdžios institucijas diegti ir populiarinti tvarias transporto priemones bei paskatinti gyventojus išbandyti susisiekimo automobiliais alternatyvas.

Raseinių Šaltinio progimnazijos 6 A klasės mokiniai, jų auklėtoja Kristina Vileišienė bei tėveliai saulėtą rytą rinkosi prie mokyklos į tradicinį rugsėjo pirmo šeštadienio susitikimą. Klasės tėvų komitetas šį kartą pasiūlė ne vien tik pramogauti. „Norėtume, kad mūsų vaikai plačiau žvelgtų į pasaulį ir mokytųsi dalintis“, – greičiausiai taip galėtume išsakyti pagrindinę susitikimo mintį, kurią papildo pasirinktas simbolinis paukštelis: toks sočiai pavalgęs, tačiau dar tik auginantis sparnelius.

Vaikų vasaros stovykla - tai puiki galimybė vaikams smagiai ir turiningai praleisti vasaros atostogas, išmokti naujų dalykų, lavinti gebėjimus, bendrauti su savo bendraamžiais, susirasti naujų draugų.

Kaip greitai bėga laikas... Čia nuaidi rugsėjo pirmosios skambutis, čia jis skelbia mokslo metų pabaigą...

Birželio 7 d. Kaune vykusiame Olimpinės dienos renginyje buvo apdovanoti mokinių Olimpinio festivalio atskirų rungčių prizininkai bei Olimpinio piešinio ir nuotraukos konkursų nugalėtojai. Mūsų mokyklos 6B klasės mokinė Diana Buitkutė Olimpinio piešinio konkurse pateko tarp laureatų. Jai asmeninius prizus ir padėką įteikė LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. Šventės tikslas skleisti olimpizmo idėjas, skatinti žmones būti fiziškai aktyviais.

Kūno kultūros mokytojas Raimundas Elzbergas