IV – oji Lietuvos mokinių muzikos olimpiada

Raseinių Šaltinio progimnazija įsijungė į projekto „2015 Europos metai vystymuisi: Dalyvauk ir įsitrauk į vystomojo bendradarbiavimo veiklą“ Protų kovų konkursą. Šio konkurso tikslas – paskatinti ugdymo įstaigas paminėti 2015 – uosius Europos metus vystymuisi, įtraukti moksleivius į jiems patrauklią veiklą, suteikiančią žinių apie Lietuvos ir Europos Sąjungos vystomojo bendradarbiavimo politiką.

Padėka už dalyvavimą respublikiniame renginyje ,,Protų kovos''

Ar galit įsivaizduoti, kas mes būtume dabar, jei žmogus nebūtų norėjęs bendrauti, atrasti, sukurti, pažinti, mylėti?

Nacionalinės karjeros ugdymo savaitės metu 1 d klasės mokinės Saulės mama Jolanta Sederavičiūtė pasiūlė atvykti į jos darbo vietą – Raseinių meno mokyklą, kurioje ji dirba fortepijono mokytoja.

Laikas bėga greitai. Atrodo, kad tik vakar paminėjome Tolerancijos dieną. Pradinių klasių mokiniai išsirinko klasių tolerantiškiausius mokinius. Vyresnieji per dorinio ugdymo (etikos ir tikybos) pamokas kalbėjosi apie toleranciją, o su klasių vadovais kūrė Tolerancijos mozaikas, kuriomis puošė kabinetų duris. Pasidžiaukime gražiais darbais.

Lapkričio 20 d. progimnazijoje lankėsi LR Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė, kurią atlydėjo Raseinių savivaldybės meras Algirdas Gricius, administracijos direktorius Algimantas Mielinis, jo pavaduotojas Jonas Kurlavičius, savivaldybės socialinės paramos skyriaus vedėja Loreta Laugalienė ir vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Regina Klevinskienė.