Renginiai

Kalėdinis karnavalas

Gruodžio 23 d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko ilgai lauktas kalėdinis karnavalas. Renginio metu mokiniai atskleidė savo įvairiapusiškus talentus: teatrinius, muzikinius, šokių. Tam buvo palanki ir pati karnavalo tema – ,,Kalėdos pasaulyje“.

Renginys prasidėjo paslaptingai: su griausmais ir kraupiu juoku scenoje pasirodė raganos. Tokią raganų puotą ir šokį parengė progimnazijos mokytojos. O paskui pasirodė du keliautojai, kurie keliauja po pasaulį ir renka įvairiausias kalėdines istorijas ir pasakoja kitiems...

Šias istorijas ir suvaidino karnavalui atsakingai ir nuoširdžiai pasiruošusios visos klasės. Komisija vertino klases pagal jų pasiruošimą, kaukes, kostiumus, taip pat pagal originalumą, artistiškumą, kūrybiškumą, komandinį darbą, sceninę kultūrą. Visoms klasėms buvo įteiktos padėkos, o už geriausius pasirodymus - diplomai ir kalėdiniai tortai. I vietą laimėjo 7b klasė, parodžiusi įspūdingą programą ,,Kalėdos Egipte“, II vietą komisija skyrė 8a klasei už programą ,,Pabėgėlių Kalėdos“: kur bekeliautum ir ką patirtum svečiose šalyse, visada svarbu sugrįžti į namus, kur laukia šeima... III vietą pelnė 6b klasė, pristačiusi programą ,,Kalėdos Rusijoje“, o klasės vadovas Mindaugas pašoko,,Kalinką“. Karnavalo vedantieji atsisveikino ir patikino, kad sugrįš kitais metais ir papasakos dar įdomesnių istorijų...

Nors už lango sniego dar nebuvo, tikimės, kad visi po žiemos atostogų sugrįš į mokyklą pailsėję ir kupini naujų idėjų!

 
Ankstesnės naujienos


Jau greit... Jau greit į savo sielą įsileisime pačią gražiausią metų šventę - Kalėdas. Palikę už pečių stovėti Laiką, mintyse sugrįšime į jį. Ir pamatysime, kiek ten daug mūsų pėdų: gerumo, tikėjimo, netekties, laukimo, meilės, nuoskaudos, nusivylimo, pasitikėjimo ir džiaugsmo... 
Gruodžio 18 d. visi Šaltinio progimnazijos darbuotojai, mokiniai rinkosi į Adventinę popietę. Prasmingus žodžius lydėjo nuostabios adventinės giesmės, muzika, šokis.
Šventės pabaigoje progimnazijos direktorė Vaiva Zubrickienė visiems padėkojo ir palinkėjo linksmų šv. Kalėdų.

 

Gruodžio 7 - 11 d. Šaltinio progimnazijoje vyko „Kūrybiškumo ugdymo savaitė“, į kurios veiklas buvo įtraukti mūsų ir Gruzdiškės skyriaus SUP poreikių turintys mokiniai. 

Nuo šių metų pavasario mūsų progimnazija priklauso ,,Sąžiningumo mokyklų tinklui“, kuris pradėtas kurti 2014 metų gruodžio 9-ąją dieną, minint Tarptautinę antikorupcijos dieną. Šiam tinklui priklauso 104 Lietuvos miestų ir miestelių bendrojo lavinimo mokyklos. Šių mokyklų siekis – suteikti Lietuvos mokykloms, puoselėjančioms sąžiningumo ir skaidrumo iniciatyvas, galimybę bendrauti su bendraminčiais, dalintis geraisiais pavyzdžiais. 

Gruodžio 10 d. į Vilnių suvažiavo būrys sportiškiausių Lietuvos mokinių ir mokytojų – kino centre „Vingis“ vyko konkurso „2014–2015 m. m. Lietuvos sportiškiausia mokykla“ nugalėtojų apdovanojimo šventė.  

Gruodžio 4 dieną VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykloje Šaltinio progimnazijos 1-4 kl. ir 7-8 kl. komandos kartu su mokytojomis Vitalija Barakauskiene ir Gileta Barakauskiene dalyvavo Raseinių savivaldybės  visuomenės sveikatos biuro organizuotame rajoniniame renginyje „Sveikuolių sveikuoliai“.