Šaltinio progimnazija ir vėl pirma!

2015 m. gruodžio 9 d. Šiluvos gimnazijos organizuotame protų mūšyje „Matematika aplink mus“ mūsų mokyklos 7-8 klasių komanda laimėjo 1-ąją vietą! Sveikiname 7-8 klasių mokinius: Nojų Globį, Valdemarą-Šarūną Jaciką, Jokūbą Trakšelį, Emiliją Bagdonaitę ir Haroldą Bartusevičių. Jiems varžytis teko su labai stipriomis aštuoniomis rajono komandomis. Uolus darbas per matematikos pamokas ir net po pamokų, grupės nusiteikimas padėti vienas kitam, kartu ieškoti sprendimų pasiteisino, ir komanda galėjo džiaugtis pelnytu apdovanojimu.

Džiaugiamės Šiluvos gimnazijos surengtu protmūšiu – nes tai nebuvo tokia matematika, su kuria susiduriame kiekvieną matematikos pamoką. Matematika tikrai yra aplink mus - paslėpta mįslėse, suktose loginėse užduotyse. Įdomu buvo išsiaiškinti, kam lygūs nestandartiniai matavimo vienetai.

Matematikams linkime gerų idėjų išvykose, gerų uždavinių ir jų sprendinių olimpiadose, gerų artėjančių švenčių ir atostogų!

Mokinių komandą ruošusios mokytojos L.Kisielienė ir S.Bartusevičienė

Mūsų mokyklos matematikams šį savaitė buvo darbinga. 2015 m. gruodžio 8 d. rytą 7-8 klasės mokiniai bei matematikos mokytoja Liubovė Kisielienė dalyvavo Tauragės rajono progimnazijų ir pagrindinių mokyklų bei Lietuvos „Šaltinio“ vardą turinčių mokyklų mokinių ir mokytojų konferencijoje „Projektai matematikos ir IT mokyme“.

Gruodžio 4 dienos vakarą nešini būtiniausiais daiktais, kurie bus reikalingi nakvynei mokykloje, 19 val. Šaltinio progimnazijos bendruomenės nariai rinkosi  į 6-8 klasių renginį ,,Naktis mokykloje – laukiame Kalėdų šventės“.

Gruodžio 4 dienos popietę mokinių tarybos narės Iveta Dačkevičiūtė, Saida Mačianskaitė, 8b klasės mokinės, Gabija Sirtautaitė, Nikolė Jocytė, 8c klasės mokinės, kartu su lietuvių kalbos mokytoja Vilma Griciene lankėsi VšĮ Raseinių ligoninės vaikų skyriuje ir įteikė ,,Pyragų dienos“ akcijos dalyvių surinktą piniginę dovaną.

Progimnazijos mokytojų komanda gruodžio 4 dieną dalyvavo programos „SAMSUNG Mokykla Ateičiai“ ketvirtajame mokymų modulyje KTU statybos ir architektūros fakultete.

Mokymų metu studijavo lyderystės modelį ir vedė pamokas KTU gimnazijos mokiniams.

Gruodžio 5 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijos 3c klasės mokinės Elena Baltrušaitytė, Emilija Miniotaitė, Vasarė Kantautaitė ir mokytoja Liuba Vaigauskienė dalyvavo Baltijos jūros projekto ir GLOBE programos konferencijoje „Aplinkosaugos projekto įgyvendinimas mano mokykloje“, kuri vyko Vilniuje, Lietuvos mokinių Neformaliojo švietimo centre. Konferencijoje buvo įdomu klausytis Salemono Paltanavičiaus paskaitos, vyresniųjų mokinių pranešimų apie Nemuną, Kuršių marias, baltųjų gandrų stebėjimą. Trečiokės ne tik klausė, bet ir girdėjo. Emilija, atsakydama į klausimus apie Nemuną, laimėjo net du prizus!