Renginiai

Šaltinis – tarp Lietuvos sportiškiausių pagrindinių mokyklų ir progimnazijų antri

Gruodžio 10 d. į Vilnių suvažiavo būrys sportiškiausių Lietuvos mokinių ir mokytojų – kino centre „Vingis“ vyko konkurso „2014–2015 m. m. Lietuvos sportiškiausia mokykla“ nugalėtojų apdovanojimo šventė.  

Renkant sportiškiausias mokyklas, buvo vertinama mokyklų sportinė veikla (varžybos, sporto renginiai, žygiai ir kt.), sportuojančių mokinių skaičius, kiek mokyklose vyksta kūno kultūros pamokų, neformalaus ugdymo užsiėmimų, taip pat sporto infrastruktūra, mokinių kūno kultūros ir sporto sklaida mokykloje ir kita.

Sportiškiausios Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklos renkamos jau 14-tą kartą. Šiemet konkurse dalyvavo 49 mokyklos, iš jų išrinktos 5 sportiškiausios pradinės mokyklos ir mokyklos–darželiai, 5 pagrindinės mokyklos ir progimnazijos bei 5 vidurinės mokyklos ir gimnazijos. 

Raseinių Šaltinio progimnazijai skirta labai aukšta II vieta progimnazijų ir pagrindinių mokyklų penketuke.

Mokinius ir mokytojus sveikino bei jų pasiekimais džiaugėsi Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Kūno kultūros ir sporto departamento prie LR Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius, švietimo ministrės patarėjas Ritas Vaiginas, Lietuvos olimpinės akademijos prezidentas dr. Artūras Poviliūnas, Lietuvos sporto universiteto sporto edukologijos fakulteto dekanas doc. dr. Arūnas Jemeljanovas. 

Sportiškiausios mokyklos  buvo apdovanotos padėkos raštais, taurėmis ir piniginiais prizais sportiniam inventoriui įsigyti. Prizus įsteigė Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Lietuvos sporto universitetas, Lietuvos olimpinė akademija, Lietuvos moksleivių sporto asociacija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. 

Mindaugas Zybartas, Šaltinio progimnazijos mokytojas ekspertas
Ankstesnės naujienos


Gruodžio 4 dieną VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykloje Šaltinio progimnazijos 1-4 kl. ir 7-8 kl. komandos kartu su mokytojomis Vitalija Barakauskiene ir Gileta Barakauskiene dalyvavo Raseinių savivaldybės  visuomenės sveikatos biuro organizuotame rajoniniame renginyje „Sveikuolių sveikuoliai“.

2015 m. gruodžio 9 d. Šiluvos gimnazijos organizuotame protų mūšyje „Matematika aplink mus“ mūsų mokyklos 7-8 klasių komanda laimėjo 1-ąją vietą! Sveikiname 7-8 klasių mokinius: Nojų Globį, Valdemarą-Šarūną Jaciką, Jokūbą Trakšelį, Emiliją Bagdonaitę ir Haroldą Bartusevičių. 

Mūsų mokyklos matematikams šį savaitė buvo darbinga. 2015 m. gruodžio 8 d. rytą 7-8 klasės mokiniai bei matematikos mokytoja Liubovė Kisielienė dalyvavo Tauragės rajono progimnazijų ir pagrindinių mokyklų bei Lietuvos „Šaltinio“ vardą turinčių mokyklų mokinių ir mokytojų konferencijoje „Projektai matematikos ir IT mokyme“. 

Gruodžio 4 dienos vakarą nešini būtiniausiais daiktais, kurie bus reikalingi nakvynei mokykloje, 19 val. Šaltinio progimnazijos bendruomenės nariai rinkosi  į 6-8 klasių renginį ,,Naktis mokykloje – laukiame Kalėdų šventės“. 

Gruodžio 4 dienos popietę mokinių tarybos narės Iveta Dačkevičiūtė, Saida Mačianskaitė, 8b klasės mokinės, Gabija Sirtautaitė, Nikolė Jocytė, 8c klasės mokinės, kartu su lietuvių kalbos mokytoja Vilma Griciene lankėsi VšĮ Raseinių ligoninės vaikų skyriuje ir įteikė ,,Pyragų dienos“ akcijos dalyvių surinktą piniginę dovaną.