Renginiai

Sąžiningumą pradėjome nuo savęs

Nuo šių metų pavasario mūsų progimnazija priklauso ,,Sąžiningumo mokyklų tinklui“, kuris pradėtas kurti 2014 metų gruodžio 9-ąją dieną, minint Tarptautinę antikorupcijos dieną. Šiam tinklui priklauso 104 Lietuvos miestų ir miestelių bendrojo lavinimo mokyklos. Šių mokyklų siekis – suteikti Lietuvos mokykloms, puoselėjančioms sąžiningumo ir skaidrumo iniciatyvas, galimybę bendrauti su bendraminčiais, dalintis geraisiais pavyzdžiais. Gruodžio 7-13 dienomis mūsų progimnazijoje buvo organizuojamos veiklos, skirtos Antikorupcijos dienai paminėti. Gruodžio 8 dieną, po trijų pamokų, mokinių taryboms nariams lietuvių kalbos mokytoja Vilma Gricienė skaitė ,,Sąžiningumo deklaraciją“, priminė mokyklos vertybes. Dorinio ugdymo mokytojos Regina Malinauskienė ir Vilija Paškauškienė per dorinio ugdymo pamokas su mokiniais kalbėjo apie sąžiningumą. Per klasės valandėles mokiniai diskutavo sąžiningumo, amžinųjų vertybių ir kitomis temomis, kūrė plakatus ir antikorupcine tema. Stendą, kurį sudarė mokinių sukurti plakatai, papuošė direktorės pavaduotojos ugdymui Virginijos Tamošaitienės ir mokyklos bibliotekininkės Virgilijos Masaitienės surinktos žymių žmonių mintys apie sąžinę. Labiausiai įsiminė V. Hugo žodžiai, jog ,,Aukščiausias teismas – sąžinės teismas''. 

Vilma Gricienė, lietuvių kalbos mokytoja 
Ankstesnės naujienos


Gruodžio 10 d. į Vilnių suvažiavo būrys sportiškiausių Lietuvos mokinių ir mokytojų – kino centre „Vingis“ vyko konkurso „2014–2015 m. m. Lietuvos sportiškiausia mokykla“ nugalėtojų apdovanojimo šventė.  

Gruodžio 4 dieną VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykloje Šaltinio progimnazijos 1-4 kl. ir 7-8 kl. komandos kartu su mokytojomis Vitalija Barakauskiene ir Gileta Barakauskiene dalyvavo Raseinių savivaldybės  visuomenės sveikatos biuro organizuotame rajoniniame renginyje „Sveikuolių sveikuoliai“.

2015 m. gruodžio 9 d. Šiluvos gimnazijos organizuotame protų mūšyje „Matematika aplink mus“ mūsų mokyklos 7-8 klasių komanda laimėjo 1-ąją vietą! Sveikiname 7-8 klasių mokinius: Nojų Globį, Valdemarą-Šarūną Jaciką, Jokūbą Trakšelį, Emiliją Bagdonaitę ir Haroldą Bartusevičių. 

Mūsų mokyklos matematikams šį savaitė buvo darbinga. 2015 m. gruodžio 8 d. rytą 7-8 klasės mokiniai bei matematikos mokytoja Liubovė Kisielienė dalyvavo Tauragės rajono progimnazijų ir pagrindinių mokyklų bei Lietuvos „Šaltinio“ vardą turinčių mokyklų mokinių ir mokytojų konferencijoje „Projektai matematikos ir IT mokyme“. 

Gruodžio 4 dienos vakarą nešini būtiniausiais daiktais, kurie bus reikalingi nakvynei mokykloje, 19 val. Šaltinio progimnazijos bendruomenės nariai rinkosi  į 6-8 klasių renginį ,,Naktis mokykloje – laukiame Kalėdų šventės“.