Renginiai

Tradicinis pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas

Tai gražiai skambėjo žodžiai: 
Laukas, pieva, kelias, upė. 
Tai gražiai iš jų išaugo 
Vienas žodis – LIETUVA!

Šiais Just. Marcinkevičiaus žodžiais vasario 29 d. prasidėjo pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas, skirtas artėjančiai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai. Mažieji skaitovai rašė laišką mokytojai, išklausė dviejų ožiukų, diedo be dantų, jūrų vėplio istorijas, gailėjosi nelaimingo vilkolakiuko Dolfo, stebėjosi guvia pelyte Zita bei kalbančiu televizoriumi...

Vertinimo komisija – J. Stankaitienė, mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, V. Gricienė, lietuvių kalbos mokytoja, I. Zybartė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė, – skyrė 3 vietas 1-2 ir 3-4  klasių grupėje ir nugalėtojus apdovanojo diplomais.

1-2 klasių grupėje 1-oji vieta skirta 2d klasės mokinei Aidrai Miniotaitei, 2-oji vieta – 1c klasės mokinei Loretai Radavičiūtei, 3-oji vieta – 1d klasės mokinei Saulei Pūkytei.

3-4 klasių grupėje 1-oji vieta atiteko 3c klasės mokinei Godai Lukoševičiūtei, 2-oji vieta – 4a klasės mokiniui Vakariui Maciui, 3-oji vieta – 4b klasės mokinei Gabrielei Banytei.

Godai ir Aidrai linkime sėkmingo starto rajoniniame meninio skaitymo konkurse „Gimtinės spalvos“, kuris vyks kovo 9 dieną Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje.

Mokytojos Raimonda Latvienė, Liuba Vaigauskienė

 

 
Ankstesnės naujienos


Siekdama puoselėti į Nepriklausomybę atvedusias vertybes – susitelkimą, bendruomeniškumą ir meilę Lietuvos laisvei - Švietimo ir mokslo ministerija kartu su Lietuvos moksleivių sąjunga ir Lietuvos mokinių parlamentu inicijavo Lietuvos mokyklų bendruomenėms skirtą edukacinį konkursą. 

Vasario 12 dieną progimnazijos valgykloje mokinių tarybos nariai organizavo renginį 5-8 klasių mokiniams ,,Valentino dienos arbata“, kuris jau yra tapęs tradiciniu. Po trijų ir keturių pamokų mokinių tarybos nariai kvietė progimnazijos bendruomenę pasivaišinti arbata, paskanauti kepinių, pasišnekučiuoti.  

Vasario 12 dieną Šaltinio progimnazijoje vyko net du renginiai, skirti Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Koncertą ,,Lietuva mūsų širdyse“ galėjo pamatyti ne tik mokiniai ir mokytojai, tėveliai, bet ir visa bendruomenė, Raseinių miesto gyventojai. Gausus būrys dainininkų ir šokėjų, solistų, muzikantų, skaitovų dalinosi savo širdžių šiluma, sveikino su mūsų visų dvasinės stiprybės diena. 

Vasario 13 dieną buvo organizuotas lauko teniso turnyras, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti. Šiais metais turnyre dalyvavo žaidėjai iš Vilniaus teniso akademijos, Radviliškio teniso klubo, Radviliškio sporto centro, Baisogalos ir Raseinių mokyklų. 

Vasario 4 dieną progimnazijoje šurmuliavo pradinių klasių mokiniai, atvykę į respublikinį pradinių klasių mokinių intelektualų-komandinį žaidimą „Mes - lyderiai“, kurį organizavo pradinių klasių mokytojai R. Latvienė, Ž. Kapočius ir L. Vaigauskienė. 11 komandų: Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos, Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos, LSU Kėdainių „Aušros“ progimnazijos, Radviliškio r. Baisogalos mokyklos-darželio, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos, Raseinių Šaltinio progimnazijos, išbandė protines galias 6 turuose: Lietuvos istorijos, gamtos, etnokultūros, Europos Sąjungos, Lietuvos vaizdų ir bendrųjų klausimų.