Renginiai

Edukacinė muzikos pamoka su smuikininku Gediminu Dalinkevičiumi ir gitaristu Simonu Bušma

Kovo 3 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijoje smuikininkas Gediminas Dalinkevičius ir gitaristas Simonas Bušma mokiniams surengė du susitikimus - koncertus. Virtuozų atliekama, prieš du šimtmečius sukurta Niccolo Paganini muzika, sužavėjo ne tik pačius jauniausius, bet ir vyresnius 6,7,8 klasių mokinius. Po edukacinės muzikos pamokos - koncerto kiekvienam klausytojui muzikantai padovanojo jų atliekamų kūrinių kompaktinę plokštelę. ,,Muzika – tai ne vien natos ar kompozitorių pavardės. Muzika – tai bendravimo priemonė ir būdas, leidžiantis žmogui formuotis, vystytis ir pasirinkti,“- sakė gerbiamas Maestro Gediminas Dalinkevičius. 

Dėkojame už susitikimą ir nuostabią muzikos pamoką.

Virginija Tamošaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
Ankstesnės naujienos


Raseinių rajone nemažai pradinių klasių mokinių, turinčių ne vieną talentą. Vieni dainuoja, šoka ar piešia, o kiti save išreiškia kurdami pasakas. Vasario 26 d. Šaltinio progimnazijos salėje susirinko kūrybiškiausi mokiniai iš penkių rajono ugdymo įstaigų. Antrą kartą rajone vykusiame 3-4 klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse „Augu su pasaka“ jėgas bandė 26 jaunieji kūrėjai.  

II vietos diplomas iš respublikinio 7-8 klasių mokinių žinių konkurso ,,Pirmyn į praeitį''

II vietos diplomas pirmai komandai iš respublikinio 7-8 klsių mokinių istorijos žinių konkurso ,,Pirmyn į praeitį'' 

Konkursai padėjo pasirengti istorijos mokytoja L. Janušienė

II vietos diplomas iš rajoninių mergaičių smiginio varžybų

II vietos diplomas iš rajoninių mergaičių smiginio varžybų

Vasario 24 dieną Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje vyko Raseinių rajono bendrojo ugdymo įstaigų 5-8 klasių mokinių diktanto ,,Raštingiausias mokinys 2016“ konkursas. Konkurso tikslas – ugdyti gabiųjų mokinių dalykines ir bendrąsias kompetencijas, uždaviniai: lavinti raštingumo įgūdžius, kelti mokinių mokymosi motyvaciją, formuoti mokinio gebėjimą įsivertinti raštingumo įgūdžius.

Vasario 29 d. prasidėjo pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas, skirtas artėjančiai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai. Mažieji skaitovai rašė laišką mokytojai, išklausė dviejų ožiukų, diedo be dantų, jūrų vėplio istorijas, gailėjosi nelaimingo vilkolakiuko Dolfo, stebėjosi guvia pelyte Zita bei kalbančiu televizoriumi...