Renginiai

Pavasaris pakvietė visus į šventę ,,Mokyklos garbė 2016“

Diena be mokslo – tuščiai praleista diena. Tiek daug yra ko mokytis ir tiek mažai turime tam laiko. 
                                                                                                                           Albertas Einšteinas

Pavasarį žemė pasipuošia žiedais, o  mokiniai džiaugiasi savo darbo vaisiais. Net tris vakarus į Šaltinio progimnazijos aktų salę rinkosi mokiniai, jų tėveliai, klasių vadovai, mokytojai, garbingi svečiai. Buvo apdovanoti ne tik 1-8 klasių pirmūnai, bet ir mokiniai, nusipelnę Garbės ir doros švyturio vardo, konkurso ,,Pažinimo versmės” ir rajono olimpiadų nugalėtojai. Į sceną kilo pirmūnai ir jų tėveliai. Mokyklos direktorė Vaiva Zubrickienė, atvykę svečiai sveikino visus, įteikė padėkas ir pirmūno ženkliukus. Buvo pagerbti 211 mokinių ir jų tėvelių.

Mokyklos konkurso ,,Pažinimo versmės” nugalėtojai: Gabrielius Dieninis, 4a klasės mokinys, Martyna Malinauskaitė, 6a klasės mokinė, Haroldas Bartusevičius, 8a klasės mokinys. ,,Garbės ir doros švyturio“ nominaciją nusipelnė Martyna Malinauskaitė, 6a klasės mokinė. Švietimo centro direktorė Silva Morkevičienė ir metodininkė Saulė Sitavičienė įteikė diplomus rajono olimpiadų nugalėtojams ir padėkas jų mokytojams. Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos nepamiršta ir buvę mokiniai. Abiturientė Karolina Juškaitė, šiandien žinoma dainininkė, televizijos konkurso ,,Lietuvos balsai“ finalistė, pasveikino pirmūnus, mokytojus ir atliko keletą dainų, vieną iš jų – kartu su Austėja Krivickaite, dabar gimnaziste. Šventėje dainavo ir šoko progimnazijos jaunieji talentai, teatro būrelio vaikų rankose pražydo gėlės, skaitovai džiaugėsi parskridusiais paukščiais ir kvietė visus nešti meilę ir gėrį į ,,atvirus mūsų namus“.

Šventės organizatoriai
Ankstesnės naujienos


Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje veikia įspūdinga Kauno valstybinio lėlių teatro Valerijos ir Stasio Ratkevičių lėlių muziejaus „Lėlių paroda".

2016 –ji metai paskelbti Bibliotekų metais. Ta proga balandžio 21 d. Šaltinio progimnazijos skaitykloje 5a klasės mokiniams edukacinę pamoką „Apie bibliotekininko profesiją ir bibliotekas” vedė socialinis partneris – Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vedėja Jolanta Gudeikytė. 

Balandžio 21d. vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių olimpinio festivalio teniso varžybos. Išbandyti savo jėgas mūsų komandai teko tik su Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos komanda, nes Petkaus pagrindinės mokyklos atstovai neatvyko. 

Kasmet, pavasarį, Raseinių rajone vyksta priešmokyklinio amžiaus vaikų (6- 7 m.) meninio skaitymo konkursas. Jau treti metai šį konkursą organizuoja Raseinių Šaltinio progimnazija kartu su  Raseinių rajono švietimo centru bei pakviečia priešmokyklinukus į erdvę Šaltinio progimnazijos aktų salę. Šiais metais norą dalyvauti konkurse pareiškė 22 vaikai iš įvairių rajono ugdymo įstaigų.

Balandžio 15 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko paskaita ,,Kūrybiškumo ugdymo metodai, dirbant su asmeninių nesėkmių patiriančiais mokiniais“, į kurią rinkosi rajono logopedai bei specialieji pedagogai.