Renginiai

TV projekto „Drąsūs, Stiprūs, Vikrūs“ finale – ir Šaltinio progimnazijos komanda

Nuskambėjus paskutiniam šio TV projekto rungties švilpukui, nurimus emocijoms bei aistroms, galima teigti, kad Šaltinio progimnazijos 6a klasės komanda kartu su klasės auklėtoja, kūno kultūros mokytoju, tėvelių bei komandos palaikymo grupe pasiekė tai, ko niekas nesitikėjo. Šaltiniečiai pirmą kartą pateko į TV projekto „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ finalą ir iškovojo antrąją vietą tarp visų respublikos šeštokų komandų.

Ši aukšta vieta buvo iškovota itin sunkiai. Pirmame atrankos rate mūsų komandai teko susigrumti su varžovais iš Alytaus ir Marijampolės. Po itin permainingų ir alinančių rungčių kelių taškų persvara varžovai buvo nugalėti, ir patekome į pusfinalį. Jame laukė mokyklos iš didžiųjų Lietuvos miestų: Klaipėdos ir Šiaulių. Lydimi sėkmės ir užsispyrimo nugalėti, mūsų šeštokai po pratęsimo nusileido tik varžovams iš Klaipėdos. Tačiau, peržiūrėję video medžiagą, varžybų organizatoriai pasitarė ir nusprendė pakviesti mūsų komandą dalyvauti finaliniame šio žaidimo etape. Finale mūsų jau laukė pažįstami varžovai iš Klaipėdos ir Kauno raj. Domeikavos mokyklų. Po dar didesnio „trilerio“ ir eilinio pratęsimo mūsų komanda nusileido Klaipėdos šeštokams, kurie ir iškovojo pagrindinį šio projekto prizą – „Pik-Nik“ dviračius. Mūsų komandai atiteko šio renginio globėjo, Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko, Algirdo Butkevičiaus įsteigtas prizas.  

Džiaugiamės mūsų mokyklos 6a klasės mokiniais, jų ryžtu, pergalės siekiu ir tikimės, kad tai ne paskutiniai jaunųjų sportininkų startai, siekiant olimpinių aukštumų.

Klasės vadovė Kristina Vileišienė
Kūno kultūros mokytojas Raimundas Elzbergas
Ankstesnės naujienos


Diena be mokslo – tuščiai praleista diena. Tiek daug yra ko mokytis ir tiek mažai turime tam laiko. 
                                                                                                                           Albertas Einšteinas

Pavasarį žemė pasipuošia žiedais, o  mokiniai džiaugiasi savo darbo vaisiais. Net tris vakarus į Šaltinio progimnazijos aktų salę rinkosi mokiniai, jų tėveliai, klasių vadovai, mokytojai, garbingi svečiai.

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje veikia įspūdinga Kauno valstybinio lėlių teatro Valerijos ir Stasio Ratkevičių lėlių muziejaus „Lėlių paroda".

2016 –ji metai paskelbti Bibliotekų metais. Ta proga balandžio 21 d. Šaltinio progimnazijos skaitykloje 5a klasės mokiniams edukacinę pamoką „Apie bibliotekininko profesiją ir bibliotekas” vedė socialinis partneris – Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vedėja Jolanta Gudeikytė. 

Balandžio 21d. vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių olimpinio festivalio teniso varžybos. Išbandyti savo jėgas mūsų komandai teko tik su Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos komanda, nes Petkaus pagrindinės mokyklos atstovai neatvyko. 

Kasmet, pavasarį, Raseinių rajone vyksta priešmokyklinio amžiaus vaikų (6- 7 m.) meninio skaitymo konkursas. Jau treti metai šį konkursą organizuoja Raseinių Šaltinio progimnazija kartu su  Raseinių rajono švietimo centru bei pakviečia priešmokyklinukus į erdvę Šaltinio progimnazijos aktų salę. Šiais metais norą dalyvauti konkurse pareiškė 22 vaikai iš įvairių rajono ugdymo įstaigų.