Renginiai

Akcija „Matuojuosi pirmoko kuprinę 2016”

Pirmokų sėkmingas mokymasis mokykloje labai dažnai priklauso nuo to, kaip praėjo parengiamasis laikotarpis. Todėl mūsų mokyklos priešmokyklinukai „matuotis“ pirmoko kuprinę pradėjo gegužės 9-13 dienomis skelbdami akciją „Matuojuosi pirmoko kuprinę“. 

Vaikai lankėsi pirmokų pamokose, kartu žaidė, deklamavo eilėraščius, skaičiavo, dainavo... Išbandė „stebuklingą“ lentą (interaktyvią ugdymo priemonę), dėjosi ant pečių pirmoko kuprinę, svarstė, ar sunku tokią bus kas rytą nešti į mokyklą.

Dėkojame pirmokų mokytojoms A. Čepauskienei, R. Krivickienei, R. Latvienei ir M. Radavičienei už pagalbą vykdant akciją. Dalyvaudami akcijoje žengėme dar vieną žingsnelį brandumo mokytis pirmoje klasėje link.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė I. Zybartė

 
Ankstesnės naujienos


Gegužės 7 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijos dizaino ir teatro būrelių 7 klasių gabūs mokiniai dalyvavo respublikiniame drabužių dizaino ir įvaizdžio konkurse-festivalyje ,,Kūrėjų oazė“, kuris vyko Tauragėje. Šiame renginyje mūsų mokyklos mokiniai pristatė drabužių kolekciją ,,Emocija“. 

I vietos diplomas iš respublikinio drabužių dizaino ir įvaizdžio konkurso - festivalio ,,Kūrėjų oazė''

Jau ketvirtus metus mūsų progimnazijoje organizuojamas 6-7 klasių mokiniams užsienio kalbų meninio skaitymo konkursas. Gegužės 11 dienos rytą skaitykloje susirinko 13 skaitovų. Mokiniai deklamavo pasirinktus eilėraščius anglų ir rusų kalbomis. Buvo vertinamas kalbos taisyklingumas, meninio skaitymo įtaigumas, sklandumas.

I vietos diplomai iš rajoninių futbolo žaidynių ,,Golas 2016''

I vietos diplomas iš Raseinių rajono seniūnijų mokyklų mokinių (gim. 2003 m. ir jaun.) futbolo žaidynių ,,Golas 2016''

I vietos diplomas iš Raseinių rajono seniūnijų mokyklų mokinių (gim. 2000-2002 m.) futbolo žaidynių ,,Golas 2016''

Treneris M. Zybartas

Lietuvos kino centras skelbia video darbų konkurso „Mano mokykloje“ laimėtojus. Konkursas vyko kovo 1 – balandžio 30 dienomis. Moksleiviai iš visos Lietuvos atsiuntė beveik trisdešimt trumpų dokumentinių filmų apie savo mokyklą. 

Projektas „Young scientists“ 2016 m. pelnė Europos apdovanojimą – Marie Skłodowska Curie prizą. Ką veikė projekto dalyviai, o drauge su jais mes, Raseinių Šaltinio progimnazijos trečiokai?