Renginiai

Gimtosios kalbos savaitė 2016

Gegužės 9-12 dienomis mokykloje vyko tradicinė Gimtosios kalbos savaitė. Antro aukšto fojė pasipuošė mokinių kūrybinių darbų paroda „Žodžio spalvos“, vykusio mokinių dailyraščio konkurso darbais (nugalėtojos: G. Lapkauskaitė -6c, B. Pilytė-5c, B. Macijauskaitė-6a ). Į skaityklą rašyti tradicinio „Šaltinio diktanto“ rinkosi mokytojos ir mokinių mamos. Raštingiausios tarp raštingiausių pripažintos mokytojos G. Matusevičienė,  A. Daujotaitė bei L. Kleišmantienė (8d kl mokinės mama). Į priešsalę skubėjo „Kalbos mugėje“ norintys dalyvauti mokiniai, kurie atsakę į klausimus džiaugėsi mažais prizais. Šventę baigėme pagerbdami lietuvių kalbos žinovus. Į mokyklos muziejų buvo pakviesti olimpiadų, konkursų nugalėtojai, geriausiai gimtąją kalbą besimokantys 5 – 8 klasių mokiniai. Visi buvo apdovanoti padėkos raštais, kai kurie ir dovanėlėmis. 

Mes, lietuvių kalbos mokytojos, dėkojame visiems (mokiniams, mokytojams, mamoms), radusiems laiko pradžiuginti gražiu raštu, piešiniu, įtaigiu žodžiu ar be klaidų parašytu tekstu. 

Regina Jankauskienė, lietuvių kalbos mokytoja
Ankstesnės naujienos


Pirmokų sėkmingas mokymasis mokykloje labai dažnai priklauso nuo to, kaip praėjo parengiamasis laikotarpis. Todėl mūsų mokyklos priešmokyklinukai „matuotis“ pirmoko kuprinę pradėjo gegužės 9-13 dienomis skelbdami akciją „Matuojuosi pirmoko kuprinę“. 

Gegužės 7 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijos dizaino ir teatro būrelių 7 klasių gabūs mokiniai dalyvavo respublikiniame drabužių dizaino ir įvaizdžio konkurse-festivalyje ,,Kūrėjų oazė“, kuris vyko Tauragėje. Šiame renginyje mūsų mokyklos mokiniai pristatė drabužių kolekciją ,,Emocija“. 

I vietos diplomas iš respublikinio drabužių dizaino ir įvaizdžio konkurso - festivalio ,,Kūrėjų oazė''

Jau ketvirtus metus mūsų progimnazijoje organizuojamas 6-7 klasių mokiniams užsienio kalbų meninio skaitymo konkursas. Gegužės 11 dienos rytą skaitykloje susirinko 13 skaitovų. Mokiniai deklamavo pasirinktus eilėraščius anglų ir rusų kalbomis. Buvo vertinamas kalbos taisyklingumas, meninio skaitymo įtaigumas, sklandumas.

I vietos diplomai iš rajoninių futbolo žaidynių ,,Golas 2016''

I vietos diplomas iš Raseinių rajono seniūnijų mokyklų mokinių (gim. 2003 m. ir jaun.) futbolo žaidynių ,,Golas 2016''

I vietos diplomas iš Raseinių rajono seniūnijų mokyklų mokinių (gim. 2000-2002 m.) futbolo žaidynių ,,Golas 2016''

Treneris M. Zybartas

Lietuvos kino centras skelbia video darbų konkurso „Mano mokykloje“ laimėtojus. Konkursas vyko kovo 1 – balandžio 30 dienomis. Moksleiviai iš visos Lietuvos atsiuntė beveik trisdešimt trumpų dokumentinių filmų apie savo mokyklą.