Renginiai

,,Kūrėjų oazę“ laimėjo šaltiniečiai

Gegužės 7 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijos dizaino ir teatro būrelių 7 klasių gabūs mokiniai dalyvavo respublikiniame drabužių dizaino ir įvaizdžio konkurse-festivalyje ,,Kūrėjų oazė“, kuris vyko Tauragėje. Šiame renginyje mūsų mokyklos mokiniai pristatė drabužių kolekciją ,,Emocija“. 

Į konkursą susirinko 19 komandų iš visos Lietuvos. Kūriniai buvo vertinami už kolekcijos pristatymą, originalumą, sceninį įvaizdį ir bendrą estetinį vaizdą, modelių makiažo ir šukuosenų vientisumą, režisūrinį sprendimą, netradicinių medžiagų netikėtą panaudojimą, kostiumo formą, idėjos, atlikimo techniką. ,,Kūrėjų oazėje“ mūsų progimnazijos kūrėjai dalyvavo jau antrą kartą. Šiemet jie tapo šio konkurso nugalėtojais. Džiaugiamės šauniaisiais mūsų progimnazijos kūrėjais, tikimės, kad ateityje jie taip pat šauniai kurs. 

Raseinių Šaltinio progimnazijos technologijų mokytoja metodininkė Rasa Turskienė ir 
Raseinių Šaltinio progimnazijos teatro mokytoja Ilma Garšvienė

 
Ankstesnės naujienos


Jau ketvirtus metus mūsų progimnazijoje organizuojamas 6-7 klasių mokiniams užsienio kalbų meninio skaitymo konkursas. Gegužės 11 dienos rytą skaitykloje susirinko 13 skaitovų. Mokiniai deklamavo pasirinktus eilėraščius anglų ir rusų kalbomis. Buvo vertinamas kalbos taisyklingumas, meninio skaitymo įtaigumas, sklandumas.

I vietos diplomai iš rajoninių futbolo žaidynių ,,Golas 2016''

I vietos diplomas iš Raseinių rajono seniūnijų mokyklų mokinių (gim. 2003 m. ir jaun.) futbolo žaidynių ,,Golas 2016''

I vietos diplomas iš Raseinių rajono seniūnijų mokyklų mokinių (gim. 2000-2002 m.) futbolo žaidynių ,,Golas 2016''

Treneris M. Zybartas

Lietuvos kino centras skelbia video darbų konkurso „Mano mokykloje“ laimėtojus. Konkursas vyko kovo 1 – balandžio 30 dienomis. Moksleiviai iš visos Lietuvos atsiuntė beveik trisdešimt trumpų dokumentinių filmų apie savo mokyklą. 

Projektas „Young scientists“ 2016 m. pelnė Europos apdovanojimą – Marie Skłodowska Curie prizą. Ką veikė projekto dalyviai, o drauge su jais mes, Raseinių Šaltinio progimnazijos trečiokai?

Balandžio 28d. į mūsų mokykloje suorganizuotą tradicinį rusų kalbos konkursą Žodžio galia” atvyko aštuntokų komandos iš Nemakščių Martyno Mažvydo, Šiluvos gimnazijų, Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos, Ilgižių mokyklos - daugiafunkcio centro.