Renginiai

Užsienio kalbų meninio skaitymo konkursas

Jau ketvirtus metus mūsų progimnazijoje organizuojamas 6-7 klasių mokiniams užsienio kalbų meninio skaitymo konkursas.

Gegužės 11 dienos rytą skaitykloje susirinko 13 skaitovų. Mokiniai deklamavo pasirinktus eilėraščius anglų ir rusų kalbomis. Buvo vertinamas kalbos taisyklingumas, meninio skaitymo įtaigumas, sklandumas.

Anglų kalba gražiausiai eilėraštį padeklamavo Miglė Skudžinskaitė (7c kl.), o rusų kalba – Andrėja Juodytė (6a kl.).

Visi konkurso dalyviai gavo dovanėles ir padėkas.

Džiugu, kad keli mokiniai jau antrus metus iš eilės dalyvavo tokiame konkurse.

Dėkojame mokinius ruošusiems mokytojams, o konkurso dalyviams linkime sėkmingai toliau mokytis užsienio kalbų.

Rusų k. mokytoja R. Barauskienė ir anglų k. mokytoja A. Abromavičienė
Ankstesnės naujienos


I vietos diplomai iš rajoninių futbolo žaidynių ,,Golas 2016''

I vietos diplomas iš Raseinių rajono seniūnijų mokyklų mokinių (gim. 2003 m. ir jaun.) futbolo žaidynių ,,Golas 2016''

I vietos diplomas iš Raseinių rajono seniūnijų mokyklų mokinių (gim. 2000-2002 m.) futbolo žaidynių ,,Golas 2016''

Treneris M. Zybartas

Lietuvos kino centras skelbia video darbų konkurso „Mano mokykloje“ laimėtojus. Konkursas vyko kovo 1 – balandžio 30 dienomis. Moksleiviai iš visos Lietuvos atsiuntė beveik trisdešimt trumpų dokumentinių filmų apie savo mokyklą. 

Projektas „Young scientists“ 2016 m. pelnė Europos apdovanojimą – Marie Skłodowska Curie prizą. Ką veikė projekto dalyviai, o drauge su jais mes, Raseinių Šaltinio progimnazijos trečiokai?

Balandžio 28d. į mūsų mokykloje suorganizuotą tradicinį rusų kalbos konkursą Žodžio galia” atvyko aštuntokų komandos iš Nemakščių Martyno Mažvydo, Šiluvos gimnazijų, Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos, Ilgižių mokyklos - daugiafunkcio centro.

Mokinių tarybos nariai balandžio mėnesį prisijungė prie Agnės Zuokienės vykdomo projekto ,,NEDELSK!“ akcijos ,,Laiškeliai mamoms“, todėl šią savaitę progimnazijoje išdalino kelis šimtus laiškelių mamoms su linkėjimais. Nuoširdžiai sveikiname visas mamas ir močiutes su gražia pavasario švente – Motinos diena. Atminkite, kad geriausias vaistas – tai meilė sau! 

Mokinių tarybos prezidentė Nikolė Jocytė