Renginiai

Edukacinė vasaros dienos stovykla „Šaltinėlis 2016“

Štai ir prabėgo jau ketvirtus metus kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“ organizuojama vaikų vasaros dienos stovykla „Šaltinėlis“. Birželio 6-10 dienomis į stovyklą susirinko gausus 6-13 metų vaikų būrys. Vaikai buvo suskirstyti į keturias skirtingo amžiaus grupes. Jie susipažino su anglų kalba arba tobulino užsienio kalbos žinias, dalyvavo aktyviose, kūrybiškumą ir iniciatyvumą skatinančiose veiklose. Per savaitę stovyklautojai turėjo galimybę aplankyti penkias angliškai kalbančias šalis: Škotiją, Australiją, JAV, Kanadą ir Naująją Zelandiją. Kiekviena amžiaus grupė kasdien vykdė veiklas, susijusias su pasirinkta šalimi. Vaikai piešė, vaidino, dainavo, šoko, žaidė, kūrė kostiumus, gamino patiekalus ir atributiką. Vakarop būrėmės refleksijai: dienos darbus apibendrinti, parodyti įgytas žinias bei pasidžiaugti kitų grupių pasirodymais. Vaikai išmoko naujų dalykų, lavino gebėjimus, bendravo su savo bendraamžiais, susirado naujų draugų, žaidė krepšinį ir futbolą, plaukiojo baseine ir, žinoma, gėrėjosi išpuoselėta kaimo turizmo sodybos aplinka. 

Nuoširdžiai dėkojame kaimo turizmo sodybos „Karpynė“ savininkams Jordanui ir Viktorijai Kenstavičiams už paramą, organizuojant vaikų vasaros stovyklą. Padėkos žodžius sakome kaimo turizmo sodybos „Karpynė“ direktorei K. Viršilienei ir jos personalui už puikų aptarnavimą ir suteiktą galimybę vaikų vasaros stovyklos dalyviams mokytis, kurti ir sportuoti. Dėkoju stovyklos vadovėms – A. Abromavičienei, A. Gagilaitei, L. Vaigauskienei, L. Ivoškienei, R. Maciuvienei – ir stovyklos svečiams, padėjusiems organizuoti vaikų laisvalaikį pagal kiekvieno poreikius: Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos mokytojai R. Lukošiūtei - už plaukimo pamokas, M. Zybartui – už suorganizuotas sportines veiklas, R. Stulgytei – už puikias jogos pamokėles. 

Edukacinės vasaros dienos stovyklos „Šaltinėlis“ organizatorė K. Vileišienė 
Ankstesnės naujienos


Baigiantis mokslo metams į progimnazijos salę rinkosi gabūs mokiniai, jų tėveliai, mokytojai, būrelių vadovai. Atėjo laikas aptarti ir apibendrinti, kaip sekėsi įgyvendinti gabių mokinių programą. Renginio vedėjas Nojus Globys, 7c klasės mokinys, šmaikštavo, kad Šaltinyje atsirado vaikų, kurie nuolat skuba, dalyvauja įvairiose veiklose, kūrybinėse dirbtuvėse, ieško laimės modulių ir kitokių veiklų pasaulyje. Kas atsitiko? 

Raseinių Šaltinio progimnazijos bendruomenė įsitraukė į pilietinę iniciatyvą ,,Vilties angelas“, skirtą paminėti Gedulo ir Vilties dieną. Progimnazijos mokiniai kūrė angelus, simbolizuojančius žmonių turėtą viltį ir stiprų tikėjimą nepalūžti ir išgyventi. Jau birželio 2 dieną 6 klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje apie trėmimus ir deportacijas. 

Birželio 3 dieną Kauno nacionalinėje futbolo akademijoje vyko Lietuvos mokyklų futbolo žaidynės „Golas 2016!“. Kauno apskrityje dalyvavo septynių savivaldybių 5-6 klasių mokinių futbolo komandos. Mūsų mokyklos komanda iškovojo garbingą trečiąją vietą. 

III vietos diplomas

Birželio 4 d. Raseinių Šaltinio progimnazijos 2a klasės bendruomenė vyko į smagią iškylą prie Gilio ežero Tytuvėnuose. 2a klasės mokytojas Žydrūnas Kapočius įsiliejo į vaikų ir tėvelių gretas. Net pamiršau, kad dalyvauju brolio klasės bendruomenės iškyloje ir mėgaujuosi būdamas puikioje kompanijoje.

Raseinių Šaltinio progimnazija inicijavo mokslo metų užbaigimo renginį Maironio parke. Buvo organizuojamos aktyvios kūrybinės dirbtuvės mokiniams ir miesto bendruomenei. Renginio organizatoriai pakvietė smagiai ir kūrybingai praleisti laiką ir kartu su mokiniais įsitraukti į įvairias veiklas: kurti, šokti, dainuoti, sportuoti, tiesiog pasidžiaugti vienas kito gebėjimais ir bendravimu. Šaltinio progimnazija, įsitraukusi į projektą ,,Aš už Lietuvą!“ tokiu būdu padovanojo Lietuvai gerą darbą.