Renginiai

Eilėraščių knygos pristatymas

Lietingą penktadienio popietę į mokyklos skaityklą susirinkusiųjų širdis šildė poezija. Karolina Gedrimaitė, 7b klasės mokinė, pristatė savo pirmąją eilėraščių knygą „Minčių sūkurys, kuriame dar susitiksime“. Jaunoji kūrėja neslėpė džiaugsmo: „Jaučiuosi lyg mažas laivelis, įplaukęs į didelę jūrą – poetų pasaulį!“ Karolina perskaitė keletą savo eilėraščių, o, paklausta apie ateities planus, prisipažino – šiuo metu rašanti romaną. Jos pradėtu kūrybiniu keliu pasidžiaugė ir buvusi mūsų mokyklos mokinė Jūratė Minelgaitė, kuri jau ne kartą savo eilėraščius skaitė šaltiniečiams. Rašyti, kurti linkėjo ir Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos darbuotoja Asta Krikščiokaitienė. Ji Karolinai padovanojo Raseinių krašto jaunųjų literatūros ir dainuojamosios poezijos kūrėjų almanachą „Gyvenu!“ pasidžiaugusi, jog jaunųjų kūrėjų gretas papildė ir mūsų mokyklos mokinė. Svečiai, mokytojai ir mokiniai neskubėjo namo: besivaišindami šnekučiavosi apie kūrybą, vartė jaunosios poetės knygelę.

Neringa Viršilienė, lietuvių kalbos mokytoja
Ankstesnės naujienos


LR Teisingumo ministro padėka

LR Teisingumo ministro padėka mokyklai už dalyvavimą dešimtajame jubiliejiniame Konstitucijos egzamine ir prisidėjusiai prie teisinio jaunimo švietimo

Visi žinome, kad aktyvus gyvenimo būdas gerina žmogaus sveikatą ir jo emocinę būseną. Todėl mūsų mokykla, kaip ir visa Europa, rugsėjo 19-22 d. minėjo Europos judumo savaitę.

Praeitais mokslo metais Lietuvos mokyklose vykęs antrasis Solidarumo bėgimas sulaukė didžiulės sėkmės: daugiau kaip 66000 moksleivių iš 366 mokyklų susivienijo dėl bendro tikslo - padėti vaikams. Lietuvos vaikai, lankantys vaikų dienos centrus, bei Zambijos, Mikutos kaimo mokyklinukai gavo jiems taip reikalingas mokymosi priemones.

Padėka mokyklai už 3 kartą suorganizuotą Solidarumo bėgimo organizavimą

Rugpjūčio 29 d. Šaltinio progimnazijoje vyko tradicinis pedagogų tarybos posėdis. Direktorė pristatė praėjusių mokslo metų veiklos rezultatus ir naujus iššūkius, kurie laukia ateinančiais mokslo metais. Pedagogus pasveikino Kauno Teatro klubo aktoriai, kurie parodė nuostabią humoristinę programą ,,Kas apsakys tas dzūkų linksmybes''. 

Štai ir prabėgo jau ketvirtus metus kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“ organizuojama vaikų vasaros dienos stovykla „Šaltinėlis“. Birželio 6-10 dienomis į stovyklą susirinko gausus 6-13 metų vaikų būrys. Vaikai buvo suskirstyti į keturias skirtingo amžiaus grupes. Jie susipažino su anglų kalba arba tobulino užsienio kalbos žinias, dalyvavo aktyviose, kūrybiškumą ir iniciatyvumą skatinančiose veiklose. Per savaitę stovyklautojai turėjo galimybę aplankyti penkias angliškai kalbančias šalis: Škotiją, Australiją, JAV, Kanadą ir Naująją Zelandiją.