Renginiai

Pilietinė iniciatyva ,,Palikti namai...“

Birželio 14-oji - Gedulo ir vilties diena. Raseinių Šaltinio progimnazija ją paminėjo pilietine iniciatyva ,,Palikti namai...“. Gegužės pabaigoje vyko klasės valandėlės ir edukacinės pamokos Raseinių krašto muziejuje. Mokiniai sužinojo, ką išgyveno tremtiniai ir politiniai kaliniai prievarta išvežti iš savo gimtųjų namų, kokie išgyvenimai ir emocijos atsiskleidžia jų parašytuose atsiminimuose. 2a ir 2b klasės mokiniai kartu su mokytojomis Aušra Čepauskiene ir Rima Krivickiene, muziejaus darbuotoja Loreta Kordušiene pagamino pilietinės iniciatyvos simbolius – namus iš popierinių dėžių. Birželio 14-ąją, minint Gedulo ir vilties dieną šie nameliai buvo atnešti prie paminklo Laisvės kovų dalyviams. Džiugu, kad prie mokytojų kolektyvo prisijungė ir du jaunieji šauliai, buvę mūsų mokyklos mokiniai.
Ankstesnės naujienos


Vasara Šaltinio progimnazijoje prasideda aštuntokų atsisveikinimo su mokykla švente. Jau tradiciškai septintokai puošia klases, pasitinka prie mokyklos kaštonų alėja ateinančių aštuntokų, juos sveikina, patikrina, ar viską išmoko, ir palydi į klasės vadovės pamoką. Mokyklinis skambutis jiems nuaidi paskutinį kartą.

Kauno nacionalinėje futbolo akademijoje vyko Lietuvos mokyklų futbolo žaidynės „Golas 2017!“. Kauno apskrityje dalyvavo septynių savivaldybių 5-6 klasių mokinių futbolo komandos. Mūsų mokyklos komanda iškovojo garbingą antrąją vietą. Žaidėjai buvo apdovanoti medaliais, o mokyklai įteikta taurė. Geriausiu komandos žaidėju pripažintas Artūras Paulius (5c klasė). Progimnazijai Lietuvos futbolo federacija padovanojo 3 futbolo kamuolius bei sportinio inventoriaus.

Raseinių Šaltinio progimnazijos kūno kultūros mokytojas Mindaugas Zybartas

Už lango šviečia saulė, mokyklos alėjoje žydi kaštonai, pavasarinę savo giesmę čiulba paukščiai. Čia pat vasaros atostogos. Atrodo, besirenkančių į aktų salę ketvirtokų akytės turėtų blizgėti iš laimės, deja... Šiandien jie atsisveikina su savo pirmąja mokytoja.

Gegužės 26 oji  mokykloje prasidėjo neįprastai - iš pat ryto mokinių laukė intriga. Besiniaukstąs dangus privertė keisti planus: vietoj erdvių Maironio parke - įprastos, bet neprastos mokykloje. Ir dėl to nusiminusių nebuvo – laukė įdomūs užsiėmimai! Kiekviena klasė gavo voką su veiklos nuorodomis.

Gegužės 24 d. gabūs 7-8 klasių mokiniai vyko į edukacinę-patyriminę išvyką į Vilnių. Jie lankėsi Teatro ir kino muziejuje, kur sužinojo, kaip įgarsinami filmai, kiek reikia išradingumo ir pastangų, perteikiant įvairius filmuose skambančius garsus. 
Energetikos ir technikos muziejuje aiškinosi, ar iliuzija yra mokslas, mistika ar apgaulė, praktiškai išbandė, kaip veikia įvairūs fizikiniai dėsniai.
Valdovų rūmuose susipažino su didinga Lietuvos praeitimi, Lietuvos didžiųjų kunigaikščių dvaro odininkų amatu, senosiomis technologijomis, radinių konservavimu.