Renginiai

Raseinių Šaltinio progimnazijos futbolininkai - Kauno apskrities vicečempionai
Ankstesnės naujienos


Už lango šviečia saulė, mokyklos alėjoje žydi kaštonai, pavasarinę savo giesmę čiulba paukščiai. Čia pat vasaros atostogos. Atrodo, besirenkančių į aktų salę ketvirtokų akytės turėtų blizgėti iš laimės, deja... Šiandien jie atsisveikina su savo pirmąja mokytoja.

Gegužės 26 oji  mokykloje prasidėjo neįprastai - iš pat ryto mokinių laukė intriga. Besiniaukstąs dangus privertė keisti planus: vietoj erdvių Maironio parke - įprastos, bet neprastos mokykloje. Ir dėl to nusiminusių nebuvo – laukė įdomūs užsiėmimai! Kiekviena klasė gavo voką su veiklos nuorodomis.

Gegužės 24 d. gabūs 7-8 klasių mokiniai vyko į edukacinę-patyriminę išvyką į Vilnių. Jie lankėsi Teatro ir kino muziejuje, kur sužinojo, kaip įgarsinami filmai, kiek reikia išradingumo ir pastangų, perteikiant įvairius filmuose skambančius garsus. 
Energetikos ir technikos muziejuje aiškinosi, ar iliuzija yra mokslas, mistika ar apgaulė, praktiškai išbandė, kaip veikia įvairūs fizikiniai dėsniai.
Valdovų rūmuose susipažino su didinga Lietuvos praeitimi, Lietuvos didžiųjų kunigaikščių dvaro odininkų amatu, senosiomis technologijomis, radinių konservavimu. 

Baigiasi dar vieni mokslo metai. Kaip ir kasmet, norime pagerbti aktyviausius skaitytojus. Gegužės 26 d. į mokyklos muziejų buvo pakviesti tie 1-4 klasių mokiniai, kurie per šiuos mokslo metus perskaitė daugiausiai knygų. Valandėlę su vaikais bendravo ne tik mokyklos bibliotekininkė, bet ir direktorės pavaduotoja, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Virginija Tamošaitienė. 

Taip vadinosi tarptautinio literatūrinio festivalio ,,Poezijos pavasaris’’ moksleivių poezijos skaitymai, kuriuose dalyvavo ir mūsų mokyklos jaunoji kūrėja Karolina Gedrimaitė.