Renginiai

Iškovota garbinga prizinė vieta
Ankstesnės naujienos


Rugsėjo varpeliai gėlėm pražysta.
Mama už rankos veda vaikystę
Į neregėtą didelį kelią.

Padėka mokinių komandai ,,Patriotai''

Padėka mokinių komandai ,,Patriotai'' už dalyvavimą bendrojo ugdymo mokyklų, turinčių ,,Šaltinio'' vardą, ir Raseinių raj. bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių mokinių technologijų ir menų (dailės, muzikos, šokio) konkurse ,,Aš galiu''

Padėkos raštas mokyklai už prisijungimą prie pilietinės iniciatyvos

Padėkos raštas mokyklai už prisijungimą prie pilietinės iniciatyvos ,,Palikti namai''

Birželio 14-oji - Gedulo ir vilties diena. Raseinių Šaltinio progimnazija ją paminėjo pilietine iniciatyva ,,Palikti namai...“. Gegužės pabaigoje vyko klasės valandėlės ir edukacinės pamokos Raseinių krašto muziejuje. 

Vasara Šaltinio progimnazijoje prasideda aštuntokų atsisveikinimo su mokykla švente. Jau tradiciškai septintokai puošia klases, pasitinka prie mokyklos kaštonų alėja ateinančių aštuntokų, juos sveikina, patikrina, ar viską išmoko, ir palydi į klasės vadovės pamoką. Mokyklinis skambutis jiems nuaidi paskutinį kartą.