Renginiai

Mokslo ir žinių diena 2017

Rugsėjo varpeliai gėlėm pražysta.
Mama už rankos veda vaikystę
Į neregėtą didelį kelią.

Rugsėjo 1- ąją tūkstančiai Lietuvos vaikų susirenka į savo mokyklas. Ne vieno širdis nusmelkia nerimas, sumišęs su džiaugsmu. Rugsėjis...

Kaštonų alėjoje stovi būsimi progimnazijos pirmokai. Kaip ir visada į šventę juos palydi jaunieji abiturientai – aštuntokai, pirmoji mokytoja, tėveliai. Nuotaikinga improvizacija apie varlyčių mokyklą ir jų mokytoją pelytę šventę pradėjo teatro būrelio vaikai (vadovė Ilma Garšvienė).  Jie padovanojo direktorei, mokytojams ir mokiniams iš vasaros gėrybių iškeptą duonelę ir palinkėjo gražiais darbais  pasitikti atkurtos Lietuvos 100 metų jubiliejų. 

Su švente sveikino progimnazijos direktorė Vaiva Zubrickienė, svečiai: Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko pavaduotojas Arvydas Nekrošius, mūsų mokyklos 14 – os laidos abiturientas, Lietuvos Respublikos Seimo narė Vida Ačienė, Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys Petras Vežbavičius, Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė Danutė Vizbarienė, mokyklos tarybos pirmininkas Raimundas Juzikis.

Mokyklinis skambutis kviečia visus į pirmąją klasės vadovo pamoką. Sėkmingų mokslo metų!

 
Ankstesnės naujienos


Padėka mokinių komandai ,,Patriotai''

Padėka mokinių komandai ,,Patriotai'' už dalyvavimą bendrojo ugdymo mokyklų, turinčių ,,Šaltinio'' vardą, ir Raseinių raj. bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių mokinių technologijų ir menų (dailės, muzikos, šokio) konkurse ,,Aš galiu''

Padėkos raštas mokyklai už prisijungimą prie pilietinės iniciatyvos

Padėkos raštas mokyklai už prisijungimą prie pilietinės iniciatyvos ,,Palikti namai''

Birželio 14-oji - Gedulo ir vilties diena. Raseinių Šaltinio progimnazija ją paminėjo pilietine iniciatyva ,,Palikti namai...“. Gegužės pabaigoje vyko klasės valandėlės ir edukacinės pamokos Raseinių krašto muziejuje. 

Vasara Šaltinio progimnazijoje prasideda aštuntokų atsisveikinimo su mokykla švente. Jau tradiciškai septintokai puošia klases, pasitinka prie mokyklos kaštonų alėja ateinančių aštuntokų, juos sveikina, patikrina, ar viską išmoko, ir palydi į klasės vadovės pamoką. Mokyklinis skambutis jiems nuaidi paskutinį kartą.

Kauno nacionalinėje futbolo akademijoje vyko Lietuvos mokyklų futbolo žaidynės „Golas 2017!“. Kauno apskrityje dalyvavo septynių savivaldybių 5-6 klasių mokinių futbolo komandos. Mūsų mokyklos komanda iškovojo garbingą antrąją vietą. Žaidėjai buvo apdovanoti medaliais, o mokyklai įteikta taurė. Geriausiu komandos žaidėju pripažintas Artūras Paulius (5c klasė). Progimnazijai Lietuvos futbolo federacija padovanojo 3 futbolo kamuolius bei sportinio inventoriaus.

Raseinių Šaltinio progimnazijos kūno kultūros mokytojas Mindaugas Zybartas