Renginiai

Rajoninė pradinių klasių mokinių Mažoji olimpiada

Pirmąsias vietas 60 m bėgime iškovojo 3c klasės mokiniai: Pocevičius Arnas ir Pocevičiūtė Austėja, baudų metime į krepšinį antrąją vietą užėmė 4a klasės mokinys - Justas Abromavičius berniukų grupėje, kamuoliuko metime į tolį pirmąją vietą iškovojo 1c klasės mokinys Herkus Pluščauskas, antrąją vietą mergaičių grupėje - 1c klasės mokinė Ema Kavaliauskaitė, šuolio į tolį rungtyje 2c klasės mokinys Titas Urbelis užėmė antrąją vietą. Visa komanda estafetės bėgime iškovojo pirmąją vietą. 

Susirinkę beveik visų rungčių prizines vietas ir iškovoję medalius, gerai nusiteikę grįžome namo, laukdami kitų sportinių varžybų.

Pradinių klasių mokytojai: R. Latvienė ir Ž. Kapočius  
Ankstesnės naujienos


Sudalyvavus Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių varžybose bei susumavus visus 2016-2017 m. m. varžybų taškus, Šaltinio progimnazija gimnazijų, vidurinių, progimnazijų ir pagrindinių mokyklų pradinių ugdymo klasių grupėje užėmė III-ąją vietą. Mokyklos atstovai iškilmingai buvo apdovanoti rugsėjo 18 d. Vilniaus Mažajame teatre. Įteiktas 350 Eur čekis sportiniam inventoriui įsigyti, mokyklų žaidynių stiklinis ženklas bei Lietuvos mokyklų žaidynių ir LTeam vėliavos. Skambant perkusiniams ritmams, Lietuvos olimpiečiai simboliškai perdavė estafetinę lazdelę mokinių atstovui, kuris paskelbė žaidynių startą naujiems mokslo metams.

Rugsėjo varpeliai gėlėm pražysta.
Mama už rankos veda vaikystę
Į neregėtą didelį kelią.

Padėka mokinių komandai ,,Patriotai''

Padėka mokinių komandai ,,Patriotai'' už dalyvavimą bendrojo ugdymo mokyklų, turinčių ,,Šaltinio'' vardą, ir Raseinių raj. bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių mokinių technologijų ir menų (dailės, muzikos, šokio) konkurse ,,Aš galiu''

Padėkos raštas mokyklai už prisijungimą prie pilietinės iniciatyvos

Padėkos raštas mokyklai už prisijungimą prie pilietinės iniciatyvos ,,Palikti namai''

Birželio 14-oji - Gedulo ir vilties diena. Raseinių Šaltinio progimnazija ją paminėjo pilietine iniciatyva ,,Palikti namai...“. Gegužės pabaigoje vyko klasės valandėlės ir edukacinės pamokos Raseinių krašto muziejuje.