Renginiai

Progimnazijoje svečiavosi Panevėžio miesto ugdymo įstaigų vadovai
Ankstesnės naujienos


Šaltinio progimnazija dalyvauja projekto ,,Neformaliojo švietimo paslaugų plėtra“ veiklose, kurių metu mokiniai turi galimybę dalyvauti įvairiose edukacinėse programose ir užmegzti kūrybines partnerystes. Šių veiklų tikslas – sudaryti sąlygas vaikams ugdyti(s) netradicinėje aplinkoje. Pasirinktos šešios edukacinės  programos.

Rugsėjo 26 d. Raseinių V. Petkaus pagrindinėje mokykloje vyko rajoninė Mažoji olimpiada, kurioje labai gerai startavo mūsų mokyklos mokiniai. Iš viso dalyvavo 7 mokyklų komandos.   

Sudalyvavus Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių varžybose bei susumavus visus 2016-2017 m. m. varžybų taškus, Šaltinio progimnazija gimnazijų, vidurinių, progimnazijų ir pagrindinių mokyklų pradinių ugdymo klasių grupėje užėmė III-ąją vietą. Mokyklos atstovai iškilmingai buvo apdovanoti rugsėjo 18 d. Vilniaus Mažajame teatre. Įteiktas 350 Eur čekis sportiniam inventoriui įsigyti, mokyklų žaidynių stiklinis ženklas bei Lietuvos mokyklų žaidynių ir LTeam vėliavos. Skambant perkusiniams ritmams, Lietuvos olimpiečiai simboliškai perdavė estafetinę lazdelę mokinių atstovui, kuris paskelbė žaidynių startą naujiems mokslo metams.

Rugsėjo varpeliai gėlėm pražysta.
Mama už rankos veda vaikystę
Į neregėtą didelį kelią.

Padėka mokinių komandai ,,Patriotai''

Padėka mokinių komandai ,,Patriotai'' už dalyvavimą bendrojo ugdymo mokyklų, turinčių ,,Šaltinio'' vardą, ir Raseinių raj. bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių mokinių technologijų ir menų (dailės, muzikos, šokio) konkurse ,,Aš galiu''