Renginiai

Projekto ,,Neformaliojo švietimo paslaugų plėtra“ edukacinės programos jau įsibėgėjo

Šaltinio progimnazija dalyvauja projekto ,,Neformaliojo švietimo paslaugų plėtra“ veiklose, kurių metu mokiniai turi galimybę dalyvauti įvairiose edukacinėse programose ir užmegzti kūrybines partnerystes. Šių veiklų tikslas – sudaryti sąlygas vaikams ugdyti(s) netradicinėje aplinkoje. Pasirinktos šešios edukacinės  programos.

Rugsėjo 28 dieną 25 mokinių grupė vyko į Labanoro regioninio parko lankytojų centrą pagal projekto edukacinę programą ,,Pažink pelkę“. Spalio 3 dieną 7-8 klasių mokiniai vyko į Vilnių ir dalyvavo edukacinėje programoje ,,Kino ,,virtuvėje“. Audiovizualinių menų inkubatoriuje mokiniai galėjo susipažinti su filmų kūrimo eiga ir įvairių etapų ypatumais. Spalio 20 dieną 8 klasių mokiniai dalyvaus edukacinėje programoje ,,Elektros gamybos subtilybės Lietuvos elektrinėse“ ir turės unikalią galimybę lankytis Kruonio hidroakumuliacinėje elektrinėje. 

Edukacinės programos finansuojamos iš projekto lėšų. 

Virginija Tamošaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

 
Ankstesnės naujienos


Rugsėjo 26 d. Raseinių V. Petkaus pagrindinėje mokykloje vyko rajoninė Mažoji olimpiada, kurioje labai gerai startavo mūsų mokyklos mokiniai. Iš viso dalyvavo 7 mokyklų komandos.   

Sudalyvavus Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių varžybose bei susumavus visus 2016-2017 m. m. varžybų taškus, Šaltinio progimnazija gimnazijų, vidurinių, progimnazijų ir pagrindinių mokyklų pradinių ugdymo klasių grupėje užėmė III-ąją vietą. Mokyklos atstovai iškilmingai buvo apdovanoti rugsėjo 18 d. Vilniaus Mažajame teatre. Įteiktas 350 Eur čekis sportiniam inventoriui įsigyti, mokyklų žaidynių stiklinis ženklas bei Lietuvos mokyklų žaidynių ir LTeam vėliavos. Skambant perkusiniams ritmams, Lietuvos olimpiečiai simboliškai perdavė estafetinę lazdelę mokinių atstovui, kuris paskelbė žaidynių startą naujiems mokslo metams.

Rugsėjo varpeliai gėlėm pražysta.
Mama už rankos veda vaikystę
Į neregėtą didelį kelią.

Padėka mokinių komandai ,,Patriotai''

Padėka mokinių komandai ,,Patriotai'' už dalyvavimą bendrojo ugdymo mokyklų, turinčių ,,Šaltinio'' vardą, ir Raseinių raj. bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių mokinių technologijų ir menų (dailės, muzikos, šokio) konkurse ,,Aš galiu''

Padėkos raštas mokyklai už prisijungimą prie pilietinės iniciatyvos

Padėkos raštas mokyklai už prisijungimą prie pilietinės iniciatyvos ,,Palikti namai''