Renginiai

Gardžioji akcija

Lapkričio 6 d. mokinių tarybos nariai organizavo akciją ,,Pyragų diena“. Ši akcija kasmet sulaukia vis daugiau susidomėjimo, vis labiau stebina ir džiugina, ugdo, puoselėja draugiškumą, bendruomeniškumą, skatina dalytis gerumu. Pirkėjų ir gardėsių kepėjų buvo daug, po trijų pamokų visi vos tilpo pirmojo aukšto vestibiulyje. Ypač daug skanių pyragų buvo prikepę pradinių klasių mokiniai, jiems pardavinėti padėjo ne tik mokytojos, bet ir mamos. Sparčiai ištuštėjo pyragų krepšiai, o lėšų – net šimtas septyniasdešimt eurų. Pinigai paaukoti progimnazijos bendruomenės nariui.  

Mokytoja Vilma Gricienė 

 
Ankstesnės naujienos


Penki mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5 – 12 klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse „Laiškas“. Lapkričio 9 d. vyko piešinių konkurso parodos atidarymas ir laureatų apdovanojimai. 
 

Paskutinį spalio mėnesio penktadienį nuo pat ankstaus ryto mokiniai, mokytojai, mokinių tėveliai į mokyklą nešė didesnius ir mažesnius moliūgus-žibintus ir jais puošė pirmo aukšto fojė. Šiemet jų buvo labai daug. Kasmet moliūgai-žibintai tampa vis įmantresnių formų, labiau stebina ir džiugina. Žiūrėdami į šviečiančius moliūgus-žibintus, džiaugėmės visą dieną, o vakare tradiciškai vyko 5-8 klasių šokių vakaras ,,Vaiduoklių šventė“.

Spalio 27 dieną Lietuvoje skelbiama Atšvaitų diena. Šiuo metų laiku švinta vėlai ir anksti temsta. Todėl tamsiu paros metu einantiems keliu labai svarbu būti laiku pastebėtiems vairuotojų. 

Spalio 25 d. mokykloje vyko netradicinis 7-8 klasių protų mūšis ,,Pažinimo versmės“, skirtas atkurtos Lietuvos šimtmečiui. Renginį vedė ir užduotis parengė Jonas Janušas, istorijos mokytojas ekspertas. Mokinių komandos turėjo susitelkti ir parodyti, ką žino apie Raseinių krašto ir Lietuvos istoriją, meną, kultūrą, mokslą, įžymius žmones, atpažinti istorines vietas, gamtos objektus. Protų mūšyje puikiai pasirodė visos komandos. I vietą laimėjo 8a kl. komanda, II – 7a kl., III – 7c kl. Labai nedideliu taškų skirtumu atsiliko 8b kl. 

2017 m. spalio 20 d. aštuntų klasių mokiniai turėjo galimybę apsilankyti Kruonio hidroakumuliacinėje elektrinėje, kuri įsikūrusi Kruonyje, Kaišiadorių r. Šios edukacinės programos tikslas – paskatinti mokinius domėtis energetika ir gamtos mokslais bei praktiškai supažindinti su elektros energijos gamyba Lietuvoje.