Renginiai

Stop kadro animacijų kūrimo dirbtuvės

Rugsėjo 21 dieną Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje veikė kūrybinės stop kadro animacijų kūrimo dirbtuvės. Tai Kauno apskrities viešosios bibliotekos projekto „Vaikas – vaikui“ renginys, kurį Raseinių Šaltinio progimnazijos trečiokams vedė Kauno kino centro „Romuva“ darbuotojai. Projekto metu iš viso buvo surengtos 8 dirbtuvės, kuriose dalyvavo daugiau negu 200 vaikų Kaune ir Kauno regiono bibliotekose, sukurta 40 animacijų pagal vaikų pasirinktas knygas. Tai nauja ir žaisminga skaitymo skatinimo forma. Vaikai dalijasi, kokias knygas perskaitė ir kokias pataria perskaityti savo draugams.

Raseinių Šaltinio progimnazijos 3 c klasės mokinių darbelius rasite čia:
https://raseiniuvaikubiblioteka.jimdo.com/naujienos/vaikas-vaikui/

Mokytoja R. Latvienė
Ankstesnės naujienos


Rajoninė edukacinė viktorina ,,Pažink save ir kitus''

II vietos diplomas (antrajai komandai) iš rajoninės 3-4 klasių mokinių edukacinės viktorinos ,,Pažink save ir kitus''

III vietos diplomas (pirmajai komandai) iš rajoninės 3-4 klasių mokinių edukacinės viktorinos ,,Pažink save ir kitus''

Mokytojos R. Krivickienė, R. Kalpokienė, R. Simonavičienė, A. Čepauskienė

Lapkričio 17 d. progimnazijos penktų-aštuntų klasių mokiniams nevyko pamokos: buvo minima Tarptautinė tolerancijos diena. Mokiniai žiūrėjo filmus, juos aptarė su istorijos mokytoju J. Janušu, socialine pedagoge D. Griciene, klasių vadovais. Penktokai su mokyklos direktore V. Zubrickiene kalbėjosi apie toleranciją ir svarbiausias žmogaus vertybes. 

Raseinių rajono mokyklų žaidynių mergaičių futbolas

I vietos diplomas iš Raseinių rajono mokyklų žaidynių mergaičių (gim. 2003 m. ir jaun.) futbolo 5X5 varžybų

Treneris M. Zybartas

Rajoninės mokyklų žaidynių Kvadrato varžybos

II vietos diplomas iš rajoninių 3-4 klasių mokinių mokyklų žaidynių 

Mokytojas Ž. Kapočius

Lapkričio 6 d. mokinių tarybos nariai organizavo akciją ,,Pyragų diena“. Ši akcija kasmet sulaukia vis daugiau susidomėjimo, vis labiau stebina ir džiugina, ugdo, puoselėja draugiškumą, bendruomeniškumą, skatina dalytis gerumu.