Renginiai

Tolerancijos diena

Lapkričio 17 d. progimnazijos penktų-aštuntų klasių mokiniams nevyko pamokos: buvo minima Tarptautinė tolerancijos diena. Mokiniai žiūrėjo filmus, juos aptarė su istorijos mokytoju J. Janušu, socialine pedagoge D. Griciene, klasių vadovais. Penktokai su mokyklos direktore V. Zubrickiene kalbėjosi apie toleranciją ir svarbiausias žmogaus vertybes. Penktokai ir šeštokai įsiamžino „sulėktuvėse“ (flashmob’e) prie mokyklos. Įgyvendindami LIONS QUEST socialinio ir emocinio ugdymo programą, progimnazijos mokytojai mato prasmę organizuoti neformalius užsiėmimus mokiniams bei lavinti jų socialinę ir emocinę asmenybės pusę, be kurios brandumo neįsivaizduojamas XXI a. žmogus.

Pradinių klasių mokiniai apie toleranciją kalbėjosi per klasių valandėles. Kiekviena klasė rinko tolerantiškiausią mokinį, kuris buvo apdovanotas bendro renginio metu. 

Mokiniai klasių duris papuošė simboliškomis rankomis, ant kurių užrašė prasmingas mintis apie toleranciją.
Džiaugiamės visais mokiniais, kurie buvo aktyvūs, žingeidūs, supratingi ir brandūs. 

Socialinė pedagogė Dalia
 

 
Ankstesnės naujienos


Raseinių rajono mokyklų žaidynių mergaičių futbolas

I vietos diplomas iš Raseinių rajono mokyklų žaidynių mergaičių (gim. 2003 m. ir jaun.) futbolo 5X5 varžybų

Treneris M. Zybartas

Rajoninės mokyklų žaidynių Kvadrato varžybos

II vietos diplomas iš rajoninių 3-4 klasių mokinių mokyklų žaidynių 

Mokytojas Ž. Kapočius

Lapkričio 6 d. mokinių tarybos nariai organizavo akciją ,,Pyragų diena“. Ši akcija kasmet sulaukia vis daugiau susidomėjimo, vis labiau stebina ir džiugina, ugdo, puoselėja draugiškumą, bendruomeniškumą, skatina dalytis gerumu. 

Penki mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5 – 12 klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse „Laiškas“. Lapkričio 9 d. vyko piešinių konkurso parodos atidarymas ir laureatų apdovanojimai. 
 

Paskutinį spalio mėnesio penktadienį nuo pat ankstaus ryto mokiniai, mokytojai, mokinių tėveliai į mokyklą nešė didesnius ir mažesnius moliūgus-žibintus ir jais puošė pirmo aukšto fojė. Šiemet jų buvo labai daug. Kasmet moliūgai-žibintai tampa vis įmantresnių formų, labiau stebina ir džiugina. Žiūrėdami į šviečiančius moliūgus-žibintus, džiaugėmės visą dieną, o vakare tradiciškai vyko 5-8 klasių šokių vakaras ,,Vaiduoklių šventė“.