Atviros edukacinės pamokos Bažnyčioje

Gruodžio 1 d. vakarą, kai žemė netikėtai pasidabino baltu sniegu, į mokyklą susirinko 6-8 kl. mokiniai ne tik papuošti mokyklą ir didelę žaliaskarę eglę, bet ir praleisti naktį, dalyvaujant įvairiose edukacinėse veiklose.

Viktorina ,,Aš tikrai myliu Lietuvą“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, vėl pakvietė 5-8 klasių mokinius, jų tėvelius ir mokytojus į Šaltinio progimnazijos aktų salę. Džiugu, kai susirenka mokyklos bendruomenė prasmingai praleisti laisvalaikį, kai visi galime bendrauti neformalioje aplinkoje ir siekti vieno tikslo - ugdyti meilę, pagarbą Tėvynei, kalbai ir gebėjimą tai išreikšti įvairia kūrybine forma.

Gruodžio 1 dieną mokykloje PUG ir pradinių klasių mokiniams vyko nepamokinė – edukacinė diena. Organizatoriai  nutarė, kad  šią dieną  geriausiai skirti puoselėjant Advento papročius ir tradicijas.

Gruodžio pirmosios rytas visus pasitiko žiemiškai, iškrito pirmasis gausesnis sniegas. Snieguotą rytą į mokyklą susirinkę mokinių tarybos atstovai tęsė tradiciją – iš žvakelių dėliojo raudoną kaspiną – pasaulinės AIDS dienos minėjimo simbolį.

Lapkričio mėnuo pats tamsiausias, niūriausias rudens mėnuo. Todėl mokinių tarybos atstovės ir 7b klasės mokinės Rugilė Marcinkutė ir Ema Karabinaitė lapkričio 8 dieną pailgintos mokymosi dienos grupės mokiniams vedė popietę ,,Būk saugus“. Popietės tikslas – atkreipti mokinių dėmesį į eismo saugumo svarbą.