Renginiai

Edukacinė išvyka į Kauno Vytauto Didžiojo universitetą

Gruodžio 8 dieną 6-8 klasių mokinių grupė vyko į VDU Aplinkotyros katedrą. Mokiniai dalyvavo pagal projekto „Neformaliojo švietimo paslaugų plėtra“ edukacinėje programoje ,,Jaunasis tyrinėtojas“. 

Viena mokinių grupė gamino ekosistemą stiklainyje, o kita - darė praktinį darbą – stebėjo, pro kurį dirvožemį greičiau pratekės vanduo. Gamindami ekosistemą sužinojome, kad sėkmingai ji gyvuotų, reikia skaidytojų, vartotojų, gamintojų. Taip pat atsakinėjome į klausimus ir dalyvavome „mini“ viktorinoje. Mes sužinojome, kaip naudodami paprastas priemones galima tyrinėti aplinką, kokie yra elementariųjų tyrimų metodai, ilgalaikių tyrimų pavyzdžiai, kokie prietaisai ir priemonės gali būti naudojami.

Edukacinė išvyka mums patiko, nes buvo puiki atmosfera ir jauki aplinka. Praktiniai darbai buvo ne tik įdomūs, bet ir naudingi, taip pat parsivežėme savo pasidarytą ekosistemą.

Ema Damijonaitytė, IevaMasiulytė, 8 b klasės mokinės

 




Ankstesnės naujienos


Gruodžio 11-15d. Tikybos vyresnioji mokytoja R. Malinauskienė trečių klasių mokiniams ir mokytojams organizavo atviras edukacines pamokas Bažnyčioje tema ,,Liturginiai indai, rūbai, daiktai, paveikslai ir statulos".

Mokytoja R. Malinauskienė

Gruodžio 1 d. vakarą, kai žemė netikėtai pasidabino baltu sniegu, į mokyklą susirinko 6-8 kl. mokiniai ne tik papuošti mokyklą ir didelę žaliaskarę eglę, bet ir praleisti naktį, dalyvaujant įvairiose edukacinėse veiklose. 

Viktorina ,,Aš tikrai myliu Lietuvą“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, vėl pakvietė 5-8 klasių mokinius, jų tėvelius ir mokytojus į Šaltinio progimnazijos aktų salę. Džiugu, kai susirenka mokyklos bendruomenė prasmingai praleisti laisvalaikį, kai visi galime bendrauti neformalioje aplinkoje ir siekti vieno tikslo - ugdyti meilę, pagarbą Tėvynei, kalbai ir gebėjimą tai išreikšti įvairia kūrybine forma.

Gruodžio 1 dieną mokykloje PUG ir pradinių klasių mokiniams vyko nepamokinė – edukacinė diena. Organizatoriai  nutarė, kad  šią dieną  geriausiai skirti puoselėjant Advento papročius ir tradicijas. 

Gruodžio pirmosios rytas visus pasitiko žiemiškai, iškrito pirmasis gausesnis sniegas. Snieguotą rytą į mokyklą susirinkę mokinių tarybos atstovai tęsė tradiciją – iš žvakelių dėliojo raudoną kaspiną – pasaulinės AIDS dienos minėjimo simbolį.