Kalėdinio rytmečio akimirkos

Padėkos raštas už aktyvų dalyvavimą ,,Skaidrumo vėliavų'' iniciatyvoje

Padėkos raštas už aktyvų dalyvavimą ,,Skaidrumo vėliavų'' iniciatyvoje 2017 m. gruodžio mėnesį

Šių metų gruodžio 8d. į Raseinių Šaltinio progimnaziją susirinko 160 1-5 klasių mokinių šokėjų. Festivalio metu kolektyvai parodė įvairius šokius ir šokių kompozicijas. Festivalis yra tradicinis ir vyksta kas dveji metai. Tokiu būdu organizatoriai nori paskatinti mokinius domėtis šokiu, mokytis ritmiškumo, gražios laikysenos, artistiškumo, estetikos. Visus dalyvius pasveikino Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Valdonė Balčaitienė.

Gruodžio 8 dieną 6-8 klasių mokinių grupė vyko į VDU Aplinkotyros katedrą. Mokiniai dalyvavo pagal projekto „Neformaliojo švietimo paslaugų plėtra“ edukacinėje programoje ,,Jaunasis tyrinėtojas“.

Gruodžio 11-15d. Tikybos vyresnioji mokytoja R. Malinauskienė trečių klasių mokiniams ir mokytojams organizavo atviras edukacines pamokas Bažnyčioje tema ,,Liturginiai indai, rūbai, daiktai, paveikslai ir statulos".

Mokytoja R. Malinauskienė

Gruodžio 1 d. vakarą, kai žemė netikėtai pasidabino baltu sniegu, į mokyklą susirinko 6-8 kl. mokiniai ne tik papuošti mokyklą ir didelę žaliaskarę eglę, bet ir praleisti naktį, dalyvaujant įvairiose edukacinėse veiklose.