Renginiai

Popietė ,,Būk saugus“

Lapkričio mėnuo pats tamsiausias, niūriausias rudens mėnuo. Todėl mokinių tarybos atstovės ir 7b klasės mokinės Rugilė Marcinkutė ir Ema Karabinaitė lapkričio 8 dieną pailgintos mokymosi dienos grupės mokiniams vedė popietę ,,Būk saugus“. Popietės tikslas – atkreipti mokinių dėmesį į eismo saugumo svarbą. Popietėje mokiniams buvo paaiškinta, priminta, kaip saugiai pereiti gatvę, kaip būti saugiam tamsiu paros metu, kur galima saugiai važinėti dviračiu, kaip taisyklingai užsisegti dviračio šalmą, buvo peržiūrėti ir aptarti mokomieji video filmukai apie saugumą kelyje, gatvėje, mieste. Popietės vedėja Rugilė yra tapusi jaunąja policijos rėmėja, todėl visiems paaiškino, kas gali ir kaip galima tapti jaunuoju policijos rėmėju, ką asmuo gali veikti juo tapęs. Popietės pabaigoje mokiniai noriai atsakinėjo į užduodamus klausimus, dalijosi savo patirtimi, už teisingus atsakymus buvo apdovanoti atšvaitais ir saugaus eismo knygele ,,Būk saugus kelyje“, kurioje primenama apie svarbiausias saugaus elgesio kelyje taisykles. Mokinių tarybos nariai visiems siūlo nuolat segėti atšvaitus ir visada būti matomais!

Mokytoja Vilma Gricienė 

 
Ankstesnės naujienos


Raseinių rajono berniukų futbolo varžybos

I vietos diplomas iš Raseinių rajono mokyklų žaidynių berniukų (gim. 2004 m. ir jaun.) 5X5 futbolo varžybų

Treneris M. Zybartas

Padėkos raštas

Padėkos raštas už prisijungimą paminint Tarptautinę tolerancijos dieną

Padėka Šaltinio progimnazijos bendruomenei

Padėka Raseinių Šaltinio progimnazijos bendruomenei nuo Raseinių M. Martinaičio viešosios bibliotekos kolektyvo

Rugsėjo 21 dieną Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje veikė kūrybinės stop kadro animacijų kūrimo dirbtuvės. Tai Kauno apskrities viešosios bibliotekos projekto „Vaikas – vaikui“ renginys, kurį Raseinių Šaltinio progimnazijos trečiokams vedė Kauno kino centro „Romuva“ darbuotojai. 

Rajoninė edukacinė viktorina ,,Pažink save ir kitus''

II vietos diplomas (antrajai komandai) iš rajoninės 3-4 klasių mokinių edukacinės viktorinos ,,Pažink save ir kitus''

III vietos diplomas (pirmajai komandai) iš rajoninės 3-4 klasių mokinių edukacinės viktorinos ,,Pažink save ir kitus''

Mokytojos R. Krivickienė, R. Kalpokienė, R. Simonavičienė, A. Čepauskienė