Renginiai

Raseinių Šaltinio progimnazija jau gyvena šv. Kalėdų dvasia

Gruodžio 1 d. vakarą, kai žemė netikėtai pasidabino baltu sniegu, į mokyklą susirinko 6-8 kl. mokiniai ne tik papuošti mokyklą ir didelę žaliaskarę eglę, bet ir praleisti naktį, dalyvaujant įvairiose edukacinėse veiklose. 

Kalėdines puošmenas mokiniams padėjo sukurti mokytojai: A. Kukulskienė, R. Tytmonaitė, R.Turskienė, R. Barauskienė, L. Miklius. Kai baltais karpiniais pasipuošė mokyklos langai, o vestibiuliai – kalėdinėmis dekoracijomis, atvyko pakviesti svečiai ir mokinių tėveliai. Jie vedė įvairias edukacines pamokas, kurių metu mokiniai išmoko mišrių kovos menų, naujų žaidimų, dalyvavo improvizacijų karuselėje, gamino ledinį popierių, mokėsi kepinių dekoro ir gaminti kalėdinį desertą, kartu su Diana Žaldariene, tautinio paveldo meistre, saldainių gamybos mokytoja, gamino ledinukus ir karamelę.  

Kalėdų dvasia tiesiog keliauja pas visus ir teikia galimybę gyventi kitaip, tikėti tuo, kas atrodo neįmanoma.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui V. Tamošaitienė

 
Ankstesnės naujienos


Viktorina ,,Aš tikrai myliu Lietuvą“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, vėl pakvietė 5-8 klasių mokinius, jų tėvelius ir mokytojus į Šaltinio progimnazijos aktų salę. Džiugu, kai susirenka mokyklos bendruomenė prasmingai praleisti laisvalaikį, kai visi galime bendrauti neformalioje aplinkoje ir siekti vieno tikslo - ugdyti meilę, pagarbą Tėvynei, kalbai ir gebėjimą tai išreikšti įvairia kūrybine forma.

Gruodžio 1 dieną mokykloje PUG ir pradinių klasių mokiniams vyko nepamokinė – edukacinė diena. Organizatoriai  nutarė, kad  šią dieną  geriausiai skirti puoselėjant Advento papročius ir tradicijas. 

Gruodžio pirmosios rytas visus pasitiko žiemiškai, iškrito pirmasis gausesnis sniegas. Snieguotą rytą į mokyklą susirinkę mokinių tarybos atstovai tęsė tradiciją – iš žvakelių dėliojo raudoną kaspiną – pasaulinės AIDS dienos minėjimo simbolį. 

Lapkričio mėnuo pats tamsiausias, niūriausias rudens mėnuo. Todėl mokinių tarybos atstovės ir 7b klasės mokinės Rugilė Marcinkutė ir Ema Karabinaitė lapkričio 8 dieną pailgintos mokymosi dienos grupės mokiniams vedė popietę ,,Būk saugus“. Popietės tikslas – atkreipti mokinių dėmesį į eismo saugumo svarbą. 

Raseinių rajono berniukų futbolo varžybos

I vietos diplomas iš Raseinių rajono mokyklų žaidynių berniukų (gim. 2004 m. ir jaun.) 5X5 futbolo varžybų

Treneris M. Zybartas