Renginiai

Raudonos žvakelės primena

Gruodžio pirmosios rytas visus pasitiko žiemiškai, iškrito pirmasis gausesnis sniegas. Snieguotą rytą į mokyklą susirinkę mokinių tarybos atstovai tęsė tradiciją – iš žvakelių dėliojo raudoną kaspiną – pasaulinės AIDS dienos minėjimo simbolį. Pirmo aukšto fojė mokiniai galėjo perskaityti mokinių tarybos parengtą informaciją apie šią dieną (kodėl ji minima, kokia šios dienos minėjimo istorija), peržiūrėti nuotraukas iš praeitų metų šios dienos minėjimų, pasidalinti įspūdžiais, pasišnekučiuoti. Džiugu, kad prie pasaulinės AIDS dienos minėjimo kasmet prisideda visos mokyklos bendruomenėje esančios klasės. Mokinių tarybos nariai visiems primena: ,,Sveikata kaip pinigai: nešvaistykite jos ir turėsite pakankamai“. 

Mokinių tarybos narės Martyna Malinauskaitė ir Meda Bertašiutė 

 
Ankstesnės naujienos


Lapkričio mėnuo pats tamsiausias, niūriausias rudens mėnuo. Todėl mokinių tarybos atstovės ir 7b klasės mokinės Rugilė Marcinkutė ir Ema Karabinaitė lapkričio 8 dieną pailgintos mokymosi dienos grupės mokiniams vedė popietę ,,Būk saugus“. Popietės tikslas – atkreipti mokinių dėmesį į eismo saugumo svarbą. 

Raseinių rajono berniukų futbolo varžybos

I vietos diplomas iš Raseinių rajono mokyklų žaidynių berniukų (gim. 2004 m. ir jaun.) 5X5 futbolo varžybų

Treneris M. Zybartas

Padėkos raštas

Padėkos raštas už prisijungimą paminint Tarptautinę tolerancijos dieną

Padėka Šaltinio progimnazijos bendruomenei

Padėka Raseinių Šaltinio progimnazijos bendruomenei nuo Raseinių M. Martinaičio viešosios bibliotekos kolektyvo

Rugsėjo 21 dieną Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje veikė kūrybinės stop kadro animacijų kūrimo dirbtuvės. Tai Kauno apskrities viešosios bibliotekos projekto „Vaikas – vaikui“ renginys, kurį Raseinių Šaltinio progimnazijos trečiokams vedė Kauno kino centro „Romuva“ darbuotojai.