Renginiai

Akcija „2018-uosius pasitikime matomi kelyje“

Raseinių rajone vykdoma Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro inicijuota akcija „2018-uosius pasitikime matomi kelyje“. Pagrindinis šios akcijos tikslas – prisiminti saugumo kelyje svarbą. 

Sausio 10 dienos rytą Šaltinio progimnazijos komanda – mokytojai Arvydas Globys ir Mindaugas Zybartas, 8b kl. mokiniai Antonijus Peštenis ir Deivydas Minalga, 6c kl. mokinė Eglė Norkutė, jaunieji policijos rėmėjai, 7b kl. mokiniai Rugilė Marcinkutė ir Marius Supronas bei visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Audronė Bliskienė – dalinome Ateities gatvėje sutiktiems gyventojams atšvaitus. Dar kartą priminėme, kodėl ir kaip teisingai nešioti atšvaitus. Nors dauguma tėvelių vaikus į mokyklą atveža mašinomis, jiems taip pat dovanojome atšvaitus. Priminėme, kad  eidami pėsčiomis tamsiu paros metu būtinai juos segėtų, taip tapdami puikiu pavyzdžiu savo vaikams.

Tėveliai dėkojo už malonią staigmeną, o mes Raseinių rajono savivaldybės sveikatos biurui – už atšvaitus. 

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Audronė Bliskienė
Ankstesnės naujienos


Taip nedaug kartais reikia, kad nudžiugintum žmogų. 
Geranoriško žvilgsnio, ar tik keleto žodžių. Ir viena šypsena tau nuskaidrins padangę… (T Buck)  

Šaltinio progimnazijoje prieš mokinių žiemos atostogas vyksta jau tradiciniu tapęs kalėdinis karnavalas. Šių metų karnavalo tema – „Muzikinė kaukė 2017“. Renginyje dalyvavo visi 5-8 klasių mokiniai. Džiugu, kad karnavalui buvo puikiai ir kūrybingai pasiruošta. Vertinimo komisija įteikė padėkas ir saldžias dovanėles.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui V. Tamošaitienė

Padėkos raštas už aktyvų dalyvavimą ,,Skaidrumo vėliavų'' iniciatyvoje

Padėkos raštas už aktyvų dalyvavimą ,,Skaidrumo vėliavų'' iniciatyvoje 2017 m. gruodžio mėnesį

Šių metų gruodžio 8d. į Raseinių Šaltinio progimnaziją susirinko 160 1-5 klasių mokinių šokėjų. Festivalio metu kolektyvai parodė įvairius šokius ir šokių kompozicijas. Festivalis yra tradicinis ir vyksta kas dveji metai. Tokiu būdu organizatoriai nori paskatinti mokinius domėtis šokiu, mokytis ritmiškumo, gražios laikysenos, artistiškumo, estetikos. Visus dalyvius pasveikino Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Valdonė Balčaitienė.