Mažieji šaltiniečiai dalinosi gerumu

Taip nedaug kartais reikia, kad nudžiugintum žmogų.
Geranoriško žvilgsnio, ar tik keleto žodžių. Ir viena šypsena tau nuskaidrins padangę… (T Buck)

Raseinių Šaltinio progimnazijos PU grupės ir pradinių klasių mokiniai akcijos ,,Atvirukas vienišam žmogui“ metu pagamintais kalėdiniais atvirukais ir šiemet pradžiugino Raseinių ligoninėje ir neįgaliųjų socialinės globos centre besigydančius ligonius bei darbuotojus.

Mokytoja Giedrė Matusevičienė

Šaltinio progimnazijoje prieš mokinių žiemos atostogas vyksta jau tradiciniu tapęs kalėdinis karnavalas. Šių metų karnavalo tema – „Muzikinė kaukė 2017“. Renginyje dalyvavo visi 5-8 klasių mokiniai. Džiugu, kad karnavalui buvo puikiai ir kūrybingai pasiruošta. Vertinimo komisija įteikė padėkas ir saldžias dovanėles.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui V. Tamošaitienė

Padėkos raštas už aktyvų dalyvavimą ,,Skaidrumo vėliavų'' iniciatyvoje

Padėkos raštas už aktyvų dalyvavimą ,,Skaidrumo vėliavų'' iniciatyvoje 2017 m. gruodžio mėnesį

Šių metų gruodžio 8d. į Raseinių Šaltinio progimnaziją susirinko 160 1-5 klasių mokinių šokėjų. Festivalio metu kolektyvai parodė įvairius šokius ir šokių kompozicijas. Festivalis yra tradicinis ir vyksta kas dveji metai. Tokiu būdu organizatoriai nori paskatinti mokinius domėtis šokiu, mokytis ritmiškumo, gražios laikysenos, artistiškumo, estetikos. Visus dalyvius pasveikino Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Valdonė Balčaitienė.

Gruodžio 8 dieną 6-8 klasių mokinių grupė vyko į VDU Aplinkotyros katedrą. Mokiniai dalyvavo pagal projekto „Neformaliojo švietimo paslaugų plėtra“ edukacinėje programoje ,,Jaunasis tyrinėtojas“.