Renginiai

Bendradarbiavimo kultūros stiprinimas – prielaida saugios socialinės aplinkos kūrimui

Nuo 2017 m. Raseinių Šaltinio progimnazija dalyvauja projekte „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“. Projekto tikslas – skatinti  bendruomenę kurti pokyčius mokykloje, taikant įtraukiojo ugdymo principus ir siekiant kiekvieno vaiko mokymosi sėkmės.

Vasario 20 dieną įvyko pirmasis iš keturių bendruomenės renginių mokykloje – mokymai mokytojams „Bendradarbiavimo kultūros stiprinimas mokykloje“. Mokymus vedė sertifikuota švietimo, Lyderių laiko ir Primum Esse konsultantė Rūta Gudmonaitė. Lektorės teigimu, bendradarbiavimas yra įgūdis, kurį reikia lavinti dirbant kartu, kad pasiektume norimą rezultatą ir patirtume sėkmę. Mokytojai dirbo kartu ir, naudodami upės metaforą, per simbolius pavaizdavo ryšį tarp mokyklos praeities, dabarties ir siekiamos ateities vizijos projekto pabaigoje – 2019 metais. Kolegos vieni kitus pradžiugino kūrybiškumu, simbolių gausa ir jų išsamia interpretacija, subtiliu humoru. Visos mokytojų grupės išskyrė pokyčių kryptis ir numatė veiklas, kurios padės siekti kiekvieno vaiko asmeninės sėkmės. Mokytojai vieningai sutarė, kad projekto pabaigoje pagerės visų mokyklos bendruomenės narių emocinė savijauta.

Raseinių Šaltinio progimnazijos mokytojos A. Abromavičienė ir I. Zybartė 

 
Ankstesnės naujienos


Vasario 14 d. – Šv. Valentino diena, dar kitaip vadinama įsimylėjėlių arba meilės diena, buvo mimina ir mūsų mokykloje. Tą dieną visa mokyklos bendruomenė buvo kviečiama į popietę valgykloje. Susirinkę galėjo paskanauti kvapnia arbata, pasivaišinti skaniausiais obuoliais, pasišnekučiuoti ar net susidraugauti. Mokinių tarybos nariai visiems primena, kad meilė žmogų gali pakeisti neatpažįstamai. 

Mokytoja Vilma Gricienė 

Vasario 16-oji – šventė yra brangi kiekvieno lietuvio širdžiai, nes ji žymi ne vieną datą, o šimto metų Lietuvos valstybės atkūrimo istoriją, kurią kūrėme ir tebekuriame visi drauge – net kelios lietuvių kartos.

Vasario 13 d. Raseinių KKSC vyko rajoninės mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių (gim. 2007 m. ir jaun.) ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs'' varžybos. Po gan lengvos kovos su Raseinių V. Petkaus komanda iškovota I vieta ir teisė atstovauti rajonui kovo 3 d. vyksiančiose zoninėse varžybose Kauno raj.

I vietos diplomas iš rajoninių mokyklų žaidynių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs'' varžybų

Mokytojas Ž. Kapočius

Vasario 13 dieną progimnazijoje vyko 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Tėviškėlę aš turiu...“ (A. Matutis). 15 skaitovų varžėsi, kas atstovaus mokyklai rajoniniame meninio skaitymo konkurse „Gimtinės spalvos“, kuris vyks kovo 6 dieną Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje.

Vasario 6 dieną Raseinių KKSC salėje vyko rajono mokyklų žaidynių badmintono varžybos. Jose dalyvavo ir keturios mūsų mokyklos komandos. Vaikinų komanda, žaisdama su gerokai vyresniais varžovais, iškovojo 6 vietą.