Gera pradžia – pusė darbo

Vasario 6 dieną Raseinių KKSC salėje vyko rajono mokyklų žaidynių badmintono varžybos. Jose dalyvavo ir keturios mūsų mokyklos komandos. Vaikinų komanda, žaisdama su gerokai vyresniais varžovais, iškovojo 6 vietą. Varžybose ypač gerai pasirodė mūsų merginų I ir II komandos, jos iškovojo pirmąją ir antrąją vietas. Nugalėtojos Evelina Karlikauskytė (7b kl.) ir Greta Šukutytė (8a kl.) iškovojo teisę atstovauti rajonui finalinėse varžybose, kurios vyks kovo 10 d. Vilniuje. Linkime joms sėkmės.

Kūno kultūros mokytojas R. Elzbergas

Raseinių rajone vykdoma Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro inicijuota akcija „2018-uosius pasitikime matomi kelyje“. Pagrindinis šios akcijos tikslas – prisiminti saugumo kelyje svarbą.

Taip nedaug kartais reikia, kad nudžiugintum žmogų.
Geranoriško žvilgsnio, ar tik keleto žodžių. Ir viena šypsena tau nuskaidrins padangę… (T Buck)

Šaltinio progimnazijoje prieš mokinių žiemos atostogas vyksta jau tradiciniu tapęs kalėdinis karnavalas. Šių metų karnavalo tema – „Muzikinė kaukė 2017“. Renginyje dalyvavo visi 5-8 klasių mokiniai. Džiugu, kad karnavalui buvo puikiai ir kūrybingai pasiruošta. Vertinimo komisija įteikė padėkas ir saldžias dovanėles.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui V. Tamošaitienė

Padėkos raštas už aktyvų dalyvavimą ,,Skaidrumo vėliavų'' iniciatyvoje

Padėkos raštas už aktyvų dalyvavimą ,,Skaidrumo vėliavų'' iniciatyvoje 2017 m. gruodžio mėnesį