Renginiai

Pilietiškumo pamoka „100 Nepriklausomai Lietuvai“

Vasario 16-oji – šventė yra brangi kiekvieno lietuvio širdžiai, nes ji žymi ne vieną datą, o šimto metų Lietuvos valstybės atkūrimo istoriją, kurią kūrėme ir tebekuriame visi drauge – net kelios lietuvių kartos.

Ta proga vasario 15 dieną Šaltinio progimnazijoje vyko daug šventinių renginių. Tai pilietiškumo pamoka ,,100 Nepriklausomai Lietuvai“. Pirmoji pamoka visiems progimnazijos mokiniams vyko ne klasėse, o mokyklos kieme prie 16 simboliškų laužų. Progimnazijos direktorė Vaiva Zubrickienė, istorijos mokytojas Arnas Zmitra, Raseinių rajono savivaldybės Tarybos narys ir progimnazijos tėvų komiteto pirmininkas Saulius Matelis sveikino mokyklos bendruomenę, padovanojo mokiniams Lietuvos šimtmečiui paminėti skirtus sąsiuvinius. Progimnazija įsitraukė į akciją ,,Uždek žvakutę ant savanorio kapo“. Istorijos mokytojas Arnas Zmitra ir mokiniai pagerbė savanorių atminimą ir uždegė ant jų kapo žvakutes.

Skambėjo patriotinės dainos, mokytojai, mokiniai, tėveliai dainavo, šoko ratelius, šildėsi prie laužo gėrė arbatą, dalinosi įspūdžiais.

Pavaduotoja ugdymui V. Tamošaitienė
Ankstesnės naujienos


Vasario 13 d. Raseinių KKSC vyko rajoninės mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių (gim. 2007 m. ir jaun.) ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs'' varžybos. Po gan lengvos kovos su Raseinių V. Petkaus komanda iškovota I vieta ir teisė atstovauti rajonui kovo 3 d. vyksiančiose zoninėse varžybose Kauno raj.

I vietos diplomas iš rajoninių mokyklų žaidynių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs'' varžybų

Mokytojas Ž. Kapočius

Vasario 13 dieną progimnazijoje vyko 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Tėviškėlę aš turiu...“ (A. Matutis). 15 skaitovų varžėsi, kas atstovaus mokyklai rajoniniame meninio skaitymo konkurse „Gimtinės spalvos“, kuris vyks kovo 6 dieną Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje.

Vasario 6 dieną Raseinių KKSC salėje vyko rajono mokyklų žaidynių badmintono varžybos. Jose dalyvavo ir keturios mūsų mokyklos komandos. Vaikinų komanda, žaisdama su gerokai vyresniais varžovais, iškovojo 6 vietą. 

Raseinių rajone vykdoma Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro inicijuota akcija „2018-uosius pasitikime matomi kelyje“. Pagrindinis šios akcijos tikslas – prisiminti saugumo kelyje svarbą. 
 

Taip nedaug kartais reikia, kad nudžiugintum žmogų. 
Geranoriško žvilgsnio, ar tik keleto žodžių. Ir viena šypsena tau nuskaidrins padangę… (T Buck)