Šv. Valentino dienos popietė mokyklos valgykloje

Vasario 16-oji – šventė yra brangi kiekvieno lietuvio širdžiai, nes ji žymi ne vieną datą, o šimto metų Lietuvos valstybės atkūrimo istoriją, kurią kūrėme ir tebekuriame visi drauge – net kelios lietuvių kartos.

Vasario 13 d. Raseinių KKSC vyko rajoninės mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių (gim. 2007 m. ir jaun.) ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs'' varžybos. Po gan lengvos kovos su Raseinių V. Petkaus komanda iškovota I vieta ir teisė atstovauti rajonui kovo 3 d. vyksiančiose zoninėse varžybose Kauno raj.

I vietos diplomas iš rajoninių mokyklų žaidynių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs'' varžybų

Mokytojas Ž. Kapočius

Vasario 13 dieną progimnazijoje vyko 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Tėviškėlę aš turiu...“ (A. Matutis). 15 skaitovų varžėsi, kas atstovaus mokyklai rajoniniame meninio skaitymo konkurse „Gimtinės spalvos“, kuris vyks kovo 6 dieną Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje.

Vasario 6 dieną Raseinių KKSC salėje vyko rajono mokyklų žaidynių badmintono varžybos. Jose dalyvavo ir keturios mūsų mokyklos komandos. Vaikinų komanda, žaisdama su gerokai vyresniais varžovais, iškovojo 6 vietą.

Raseinių rajone vykdoma Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro inicijuota akcija „2018-uosius pasitikime matomi kelyje“. Pagrindinis šios akcijos tikslas – prisiminti saugumo kelyje svarbą.