Renginiai

Dalyvaujame projekte „Sveikata visus metus“

Šaltinio progimnazijos būrelio „Kulinarijos ABC“ nariai kartu su pailgintos mokymosi dienos grupės mokiniais dalyvauja projekte „Sveikata visus metus“ Projekto organizatorius - Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

Projekto tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą.

Projekto organizatoriai kviečia leistis į sveikatos užduočių kelionę. Kiekvieną mėnesį skelbiamas iššūkis ar nauja užduotis.

Sausio mėnesio iššūkis: „Burnelė - ne šiukšlynas. Skrandis - ne sąvartynas“ (sveikos mitybos skatinimas ir nutukimo prevencija). Pailgintos mokymosi dienos grupės mokiniai kartu su technologijų mokytoja metodininke Rasa Turskiene ir visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Audrone Bliskiene  gamino ir ragavo sveikus sumuštinius su šviežiomis bei džiovintomis ir maltomis daržovėmis.

Vasario mėnesio iššūkis: „Ne vien duona žmogus gyvas“ (fizinės ir emocinės sveikatos darna).

Trumpai prisiminę sausio iššūkio veiklą, prie emocijų lentos mokiniai aktyviai dalinosi savo mintimis: kokia nuotaika atvyksta į mokyklą? kaip bendrauja tarpusavyje? koks poelgis liūdina arba džiugina?

Vaikai mokėsi kvėpavimo technikos stresinėje situacijoje, dalinosi gerų emocijų banga.

Nekantriai laukiame naujų iššūkių!

Technologijų mokytoja metodininkė Rasa Turskienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Audronė Bliskienė
Ankstesnės naujienos


Vasario 28 d., kaip ir visoje Lietuvoje, vyko jau ketvirtasis nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ pirmasis etapas. Jame dalyvavo 54 Raseinių Šaltinio progimnazijos 5-8 klasių moksleiviai. 

Nuo 2017 m. Raseinių Šaltinio progimnazija dalyvauja projekte „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“. Projekto tikslas – skatinti  bendruomenę kurti pokyčius mokykloje, taikant įtraukiojo ugdymo principus ir siekiant kiekvieno vaiko mokymosi sėkmės.

Vasario 14 d. – Šv. Valentino diena, dar kitaip vadinama įsimylėjėlių arba meilės diena, buvo mimina ir mūsų mokykloje. Tą dieną visa mokyklos bendruomenė buvo kviečiama į popietę valgykloje. Susirinkę galėjo paskanauti kvapnia arbata, pasivaišinti skaniausiais obuoliais, pasišnekučiuoti ar net susidraugauti. Mokinių tarybos nariai visiems primena, kad meilė žmogų gali pakeisti neatpažįstamai. 

Mokytoja Vilma Gricienė 

Vasario 16-oji – šventė yra brangi kiekvieno lietuvio širdžiai, nes ji žymi ne vieną datą, o šimto metų Lietuvos valstybės atkūrimo istoriją, kurią kūrėme ir tebekuriame visi drauge – net kelios lietuvių kartos.

Vasario 13 d. Raseinių KKSC vyko rajoninės mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių (gim. 2007 m. ir jaun.) ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs'' varžybos. Po gan lengvos kovos su Raseinių V. Petkaus komanda iškovota I vieta ir teisė atstovauti rajonui kovo 3 d. vyksiančiose zoninėse varžybose Kauno raj.

I vietos diplomas iš rajoninių mokyklų žaidynių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs'' varžybų

Mokytojas Ž. Kapočius