„Lietuvos istorijos žinovas – 2018“

Vasario 28 d., kaip ir visoje Lietuvoje, vyko jau ketvirtasis nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ pirmasis etapas. Jame dalyvavo 54 Raseinių Šaltinio progimnazijos 5-8 klasių moksleiviai. Išnagrinėjus rezultatus tapo aišku, kad šiemet Lietuvos istorijos žinovai mūsų mokykloje: Meda Bertašiutė 8a klasė – I vieta; Gunda Bražaitė 5c klasė – II vieta ir Elena Baltrušaitytė 5c klasė – III vieta. Sveikiname nugalėtojas ir visus konkurso dalyvius, kurie pasiryžo rimtam išbandymui ir sukaupė naują patirtį, gilinantis į Lietuvos būtovę. Beje, viena iš konkurso užduočių prašė atsakyti į klausimą, ką reiškia šis žodis (būtovė).

Istorijos mokytojas Jonas Janušas

Nuo 2017 m. Raseinių Šaltinio progimnazija dalyvauja projekte „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“. Projekto tikslas – skatinti  bendruomenę kurti pokyčius mokykloje, taikant įtraukiojo ugdymo principus ir siekiant kiekvieno vaiko mokymosi sėkmės.

Vasario 14 d. – Šv. Valentino diena, dar kitaip vadinama įsimylėjėlių arba meilės diena, buvo mimina ir mūsų mokykloje. Tą dieną visa mokyklos bendruomenė buvo kviečiama į popietę valgykloje. Susirinkę galėjo paskanauti kvapnia arbata, pasivaišinti skaniausiais obuoliais, pasišnekučiuoti ar net susidraugauti. Mokinių tarybos nariai visiems primena, kad meilė žmogų gali pakeisti neatpažįstamai.

Mokytoja Vilma Gricienė

Vasario 16-oji – šventė yra brangi kiekvieno lietuvio širdžiai, nes ji žymi ne vieną datą, o šimto metų Lietuvos valstybės atkūrimo istoriją, kurią kūrėme ir tebekuriame visi drauge – net kelios lietuvių kartos.

Vasario 13 d. Raseinių KKSC vyko rajoninės mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių (gim. 2007 m. ir jaun.) ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs'' varžybos. Po gan lengvos kovos su Raseinių V. Petkaus komanda iškovota I vieta ir teisė atstovauti rajonui kovo 3 d. vyksiančiose zoninėse varžybose Kauno raj.

I vietos diplomas iš rajoninių mokyklų žaidynių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs'' varžybų

Mokytojas Ž. Kapočius

Vasario 13 dieną progimnazijoje vyko 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Tėviškėlę aš turiu...“ (A. Matutis). 15 skaitovų varžėsi, kas atstovaus mokyklai rajoniniame meninio skaitymo konkurse „Gimtinės spalvos“, kuris vyks kovo 6 dieną Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje.