Renginiai

Mes – lyderiai

Vasario 26 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko penktasis respublikinis pradinių klasių mokinių intelektualus – komandinis žaidimas „Mes – lyderiai“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Marijampolės „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos, Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Raseinių r. Šiluvos gimnazijos, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos ir Raseinių Šaltinio progimnazijos 3-4 klasių mokinių komandos išbandė protines galias 6 turuose: Lietuvos istorija, Lietuvos gamta, Etnokultūra, Lietuvos įžymūs žmonės, Lietuvos vaizdai ir Bendrieji klausimai. Mažieji proto mūšio dalyviai jautėsi užtikrintai ne be pagrindo – jų žinios tikrai puikios! 

Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkė S. Sitavičienė įteikė diplomus ir prizus konkurso nugalėtojams: I-oji  ir II-oji vietos atiteko  - „Gudručiams” ir ,,Atžalynui” iš Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos, o III-ąja vieta džiaugėsi Lietuvos sporto universiteto Kėdainių ,,Aušros” progimnazijos ,,Aušrinukai”.

Kad kiekvienas dalyvis būtų sušilęs, pastebėtas ir įvertintas, ačiū tariame progimnazijos administracijai, IĮ „Viskas Jūsų šventei”, UAB ,, Dero”, UAB ,,Šanis”.

Pradinių klasių mokytojai: R. Latvienė, Ž. Kapočius ir L. Vaigauskienė
Ankstesnės naujienos


Šaltinio progimnazijos būrelio „Kulinarijos ABC“ nariai kartu su pailgintos mokymosi dienos grupės mokiniais dalyvauja projekte „Sveikata visus metus“ Projekto organizatorius - Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

Vasario 28 d., kaip ir visoje Lietuvoje, vyko jau ketvirtasis nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ pirmasis etapas. Jame dalyvavo 54 Raseinių Šaltinio progimnazijos 5-8 klasių moksleiviai. 

Nuo 2017 m. Raseinių Šaltinio progimnazija dalyvauja projekte „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“. Projekto tikslas – skatinti  bendruomenę kurti pokyčius mokykloje, taikant įtraukiojo ugdymo principus ir siekiant kiekvieno vaiko mokymosi sėkmės.

Vasario 14 d. – Šv. Valentino diena, dar kitaip vadinama įsimylėjėlių arba meilės diena, buvo mimina ir mūsų mokykloje. Tą dieną visa mokyklos bendruomenė buvo kviečiama į popietę valgykloje. Susirinkę galėjo paskanauti kvapnia arbata, pasivaišinti skaniausiais obuoliais, pasišnekučiuoti ar net susidraugauti. Mokinių tarybos nariai visiems primena, kad meilė žmogų gali pakeisti neatpažįstamai. 

Mokytoja Vilma Gricienė 

Vasario 16-oji – šventė yra brangi kiekvieno lietuvio širdžiai, nes ji žymi ne vieną datą, o šimto metų Lietuvos valstybės atkūrimo istoriją, kurią kūrėme ir tebekuriame visi drauge – net kelios lietuvių kartos.