Renginiai

Nacionaliniame konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“

2018 m. kovo 10 dieną LR Seime vyko Nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ II etapas, kuriame tarp kitų, maždaug, 200 žinovų, dalyvavo Raseinių Šaltinio progimnazijos 8a klasės moksleivė Meda Bertašiutė ir Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos 6a klasės moksleivis Augustas Banys.

Abu jie tapo savo mokyklų I etapo nugalėtojais ir buvo pakviesti į Vilnių Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo išvakarėse atlikti sudėtingesnių konkurso II etapo užduočių. Varžantis kartu su vyresnių klasių moksleiviais, o taip pat ir su suaugusiais Lietuvos praeities žinovais, atsakinėjant, toli gražu, ne į vadovėlių turinio aprėpties klausimus, Augustui ir Medai buvo gera proga kaupti konkursinę patirtį ir žinias ateities išbandymams, susipažinti su Lietuvos parlamento interjeru, parlamentarų darbo sąlygomis.

Istorijos mokytojas Jonas Janušas

 
Ankstesnės naujienos


Kovo 8 d. Šaltinyje lankėsi JAV ambasados Lietuvoje kultūros atašė Althea Cawley-Murphree ir jos asistentė Jūratė Kirvaitienė. Althea susirinkusiems 7-8 klasių mokiniams papasakojo apie savo gimtąją Vašingtono valstiją, atsakė į mokinių klausimus. 

Atvirų durų diena būsimiems pirmokams ir priešmokyklinukams

Kovo 7 d. 17.15 val Šaltinio progimnazijoje organizuojama atvirų durų diena, kurios metu susipažinsite su mūsų mokykloje dirbančiais pradinių klasių mokytojais ir priešmokyklinės grupės pedagoge, jų vykdomąja veikla, mokyklos erdvėmis. Prašymai į I klasę ir priešmokyklinio ugdymo grupę jau priimami. Prašymus 2018/2019 m. m. galima pateikti mokyklos raštinėje. 

 

Vasario 26 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko penktasis respublikinis pradinių klasių mokinių intelektualus – komandinis žaidimas „Mes – lyderiai“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. 

Šaltinio progimnazijos būrelio „Kulinarijos ABC“ nariai kartu su pailgintos mokymosi dienos grupės mokiniais dalyvauja projekte „Sveikata visus metus“ Projekto organizatorius - Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

Vasario 28 d., kaip ir visoje Lietuvoje, vyko jau ketvirtasis nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ pirmasis etapas. Jame dalyvavo 54 Raseinių Šaltinio progimnazijos 5-8 klasių moksleiviai.