Renginiai

Pasaulinė Žemės diena

Kovo 21 dieną Šaltinio progimnazija ir jos vidinis kiemelis prisipildė pavasariniais paukščiais, kuriuos iš laikraščių ir žurnalų kūrė 5-8 klasių mokiniai. Taip prisijungėme prie Dubysos regioninio parko direkcijos organizuotos akcijos „100 paukščių žinia Lietuvai“.
 
Paskaitą 6-7 klasių mokiniams apie paukščių žiedavimą skaitė VŠĮ „Paslaugos gamtai“ direktorė Ingrida Meškinytė. Mokiniai turėjo galimybę pamatyti ne tik paukščiams žieduoti skirtus įvairių dydžių ir formų žiedus, bet ir neįprastos paskirties inkilus, pavyzdžiui, boružėms.
 
Penktokai kartu su Dubysos regioninio parko direkcijos vyr. kultūrologe L. Pečkaitiene žaisdami įdomiai keliavo po Dubysos regioninį parką, o aštuntokų pagaminti inkilai pakvies prie mūsų mokyklos apsigyventi naujas paukščių šeimynas.

Taip šaltiniečiai paminėjo Pasaulinę Žemės dieną. Dėkojame mūsų partneriams – Dubysos regioninio parko direkcijai už bendradarbiavimą ir UAB ,,Rasmedis“ už medienos ruošinius inkilams.  

Biologijos mokytoja G. Barakauskienė 

 
Ankstesnės naujienos


Šiais, 2018 metais, Lietuva švenčia Valstybės atkūrimo 100-mečio jubiliejų. Kiekvienam iš mūsų ši diena yra labai svarbi. O koks gimtadienis be dovanų? 
 

Kovo 16-oji – Knygnešio diena. Pagerbti knygnešius, prisiminti jų sunkų, labai prasmingą darbą – kiekvieno mūsų pareiga. Progimnazijos bibliotekininkė kartu su muziejininke Lina Kantautiene progimnazijos skaitykloje organizavo viktoriną „Knyga tarnauja mokslui, menui ir svajonei!“. 

Raseinių Šaltinio progimnazijos mokiniai ir mokytojai buvo pakviesti dalyvauti respublikiniame projekte, kurį organizavo Marijampolės ,,Šaltinio“ pagrindinė mokykla. Projekto tikslas – puoselėti lietuvių liaudies muzikos tradicijas, integruoti dailę, literatūrą, muziką, istoriją. 

Pasakos praturtina vaiko fantaziją, ugdo socialines ir moralines nuostatas, turtina kalbą, moko elgesio normų, teikia estetinį pasigėrėjimą. Be viso to neįmanomas augančio žmogaus žmogiškųjų vertybių įsisavinimas, dvasinis ugdymas.
 

Vasario 21- oji Tarptautinė gimtosios kalbos diena. Jai paminėti mūsų šalyje vyksta įvairiausių renginių. Šaltinio progimnazijoje lietuvių kalbos mokytojos kovo 1-11 dienomis organizavo gimtosios kalbos savaitę.