Renginiai

Susitikimas su ,,Bendraamžių programos švietėju“ N. Globiu

Kovo 27 dienos popietę į mokyklos skaityklą rinkosi mokinių tarybos atstovai dalyvauti susitikime su buvusiu mūsų mokyklos mokiniu, dabar jau Prezidento Jono Žemaičio gimnazistu Nojumi Globiu. Nojus mokinių tarybos nariams pristatė ,,Bendraamžių švietimo programą, papasakojo, kaip jam sekasi dalyvauti šioje programoje, vykdyti jos veiklas. Kvietė mokinius dalyvauti programoje, tapti jo komandos nariais, kartu veikti, kurti, būti bendraamžių programos švietėjais. Taip pat susitikimo dalyvius supažindino ir kartu su visais susirinkusiais išbandė susipažinimo, komandos formavimo, ,,žirgų lenktynių“, ,,aš esu pingpongo kamuoliukas“ metodus. Išbandyti metodai mokiniams labai patiko, pradžiugino, įkvėpė kūrybiškai veikti, nebijoti. Baigdamas susitikimą, buvęs mūsų mokyklos mokinys priminė, kad nereikia daugiau jėgų, didesnių ar geresnių šansų, reikia tik pasinaudoti tuo, ką turime. 

5c klasės mokinės Kamilė Grigalauskaitė ir Luknė Kulikauskaitė 
Ankstesnės naujienos


Kovo 22 dieną mokyklos aktų salėje vyko 5-8 klasių mokinių popietė ,,Šaltinietis – Lietuvos pilietis“. Popietę organizavo mokinių taryba, skirdama ją Lietuvos šimtmečiui. Dalyvavo septynios komandos. Pagal susitarimą komandas sudarė keturi mokiniai iš skirtingų klasių. 

Paslaptingais pasakų žodžiais kovo 21 d. garsiojo skaitymo valandėlę mokyklos skaitykloje pradėjo Raseinių M. Martinaičio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vedėja Jolanta Gudeikytė. 

Kovo 21 dieną Šaltinio progimnazija ir jos vidinis kiemelis prisipildė pavasariniais paukščiais, kuriuos iš laikraščių ir žurnalų kūrė 5-8 klasių mokiniai. Taip prisijungėme prie Dubysos regioninio parko direkcijos organizuotos akcijos „100 paukščių žinia Lietuvai“.
 

Šiais, 2018 metais, Lietuva švenčia Valstybės atkūrimo 100-mečio jubiliejų. Kiekvienam iš mūsų ši diena yra labai svarbi. O koks gimtadienis be dovanų? 
 

Kovo 16-oji – Knygnešio diena. Pagerbti knygnešius, prisiminti jų sunkų, labai prasmingą darbą – kiekvieno mūsų pareiga. Progimnazijos bibliotekininkė kartu su muziejininke Lina Kantautiene progimnazijos skaitykloje organizavo viktoriną „Knyga tarnauja mokslui, menui ir svajonei!“.